Opravit dům? To zvládneš!

Opravit dům? To zvládneš! - - | Jesuslecitona.org

...onstrukce se využívá u staveb, které vyžadují přestavbu nebo chceme navrátit jejich původní nedochovaný stav ... Opravit dům? To zvládneš! - Knihkupectví Luxor ... . Takovou rekonstrukcí prošla například stavba Frauenkirche v Drážďanech,. barokního evangelicko-luteránského kostela, který byl poničen během konce druhé světové války a podařilo se ho obnovit do původního stavu před zničením. Dům je cca 70 starý, přestavěný asi v 85. Dům jsem nabyl darem od rodičů, kteří se přestěhovali jinam, z prvotního nadšení, že tak mlád mám význa ... Opravit dům? To zvládneš! - Knihkupectví Luxor ... . Dům jsem nabyl darem od rodičů, kteří se přestěhovali jinam, z prvotního nadšení, že tak mlád mám významný majetek se stala noční můra, byl jsem spíše podveden než obdarován. Dům potřebuje značnou další rekonstrukci, kterou mám uhradit já jako majitel. Ale ten dům je třeba opravit úplně celý, zatéká tam, fasáda padá apod. Je to dvoupatrový dům se dvěma byty nad sebou, se sklepem a půdou. K tomu je 800 m zahrada. Dům je v dobré čtvrti....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Opravit dům? To zvládneš!.pdf

POPIS

Jak ušetřit zateplením domu od sklepa po střechu? Starší domy mohou díky dobrému zateplení snížit svou spotřebu tepla více než o polovinu. Na čem tady záleží především – materiály a postupy. Jak ušetřit zateplením domu od sklepa po střechu? Vnější nebo vnitřní izolace zpravidla vyřeší problémy s vlhkostí, ať už proniká do zdiva odkudkoli. Jen je třeba ji provést velmi precizně. Jak správně omítnout zeď? Seznamte se s jednotlivými druhy omítek a s jejich vlastnostmi. Na nich záleží, jak bude dům „dýchat“ a jak bude vypadat příštích několik desetiletí. Jak vyměnit stará okna? Oknem uniká největší množství tepla, a pokud to vaše netěsní, proudí jím do vzduchu mnoho peněz, které byste jistě mohli použít lépe.

Chcete si přečíst knihu?Opravit dům? To zvládneš! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Opravit dům? To zvládneš! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY