Napůl ztracený - Half Bad 3

Napůl ztracený - Half Bad 3 - Sally Green | Jesuslecitona.org

...ený (Half Bad, #3) Published December 18th 2016 by YOLI Paperback, 328 pages Author(s): Sally Green (Goodreads Author), Marcela Nejedlá (Translator) ISBN13: ... Napůl ztracený - Half Bad 3 - Sally Green | KOSMAS.cz ... ... ... Half Bad 3: Napůl ztracený. Sally Green. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.9 z 5 hvězdiček 9 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Příběh Nathana Byrda vrcholí - je to příběh o nebezpečích, která podstupujeme kvůli lásce.Sedmnáctiletý čaroděj Nathan Byrd je u konce s dechem. ... Napůl ztracený - Half Bad 3 Autor: Green, Sally Nakladatel: Yoli EAN: 9788075491329 ISBN: 978 ... Kniha Half Bad - 3. - Napůl ztracený - Trh knih - můj ... ... .Sedmnáctiletý čaroděj Nathan Byrd je u konce s dechem. ... Napůl ztracený - Half Bad 3 Autor: Green, Sally Nakladatel: Yoli EAN: 9788075491329 ISBN: 978-80-7549-132-9 Originál: Half Bad - Book 3: Half Lost Překlad: Nejedlá, Marcela Popis: Elektronická kniha, 328 stran, bez zabezpečení DRM, 0,4 MB ePUB, 1,1 MB Mobi, česky Rok vydání: 2016 Half Bad 3: Napůl ztracený - Sally Green. Příběh Nathana Byrda vrcholí - je to příběh o nebezpečích, která podstupujeme kvůli lásce. Sedmnáctiletý... Kniha Half Lost - Napůl ztracený iba za 12,19 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Half Bad 3: Napůl ztracený. ... Závěrečný díl trilogie Half Bad není jen příběhem o čarodějích. Je to působivý a niterný pohled na podstatu dobrého a špatného, využívání a vůle k přežití. MOJE KNIHOVNY. Přidat do nákupního seznamu » ... Kniha: Half Bad 3: Napůl ztracený - Sally Green. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Half Bad 3. - Napůl ztracený ... kterým se stal.Závěrečný díl trilogie Half Bad není jen příběhem o čarodějích. Je to působivý a niterný pohled na podstatu dobrého a špatného, využívání a vůle k přežití. Prodám tuto knihu. Tuto knihu nabízí ... Half Bad 3. Žánr: Literatura světov ... Kniha Napůl ztracený je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 271x: Čtenářské výzvě ... První dva díly jsem si pořídila ve výprodeji a upřím...

INFORMACE

AUTOR
Sally Green
DIMENZE
6,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Napůl ztracený - Half Bad 3.pdf

POPIS

Příběh Nathana Byrda vrcholí – je to příběh o nebezpečích, která podstupujeme kvůli lásce. Sedmnáctiletý čaroděj Nathan Byrd je u konce s dechem. Zdá se, že Aliance, jejímž je významným členem, ve válce prohrává, a i když Nathan pozabíjel už spoustu nepřátel, nevypadá to, že by se tyranská vláda Rady Bílých čarodějnic v Británii chýlila ke svému konci. Nathan není o nic blíž ani svému osobnímu cíli: najít a pomstít se Annalise, dívce, kterou kdysi miloval, předtím než spáchala neodpustitelný zločin. K tomu, aby Nathan ochránil sebe i Alianci, by mu mohl pomoct mimořádně mocný amulet, ale ten se nedá jen tak lehce získat. Ani Gabrielova láska nestačí k tomu, aby Nathana ochránila před válkou a před člověkem, kterým se stal. Závěrečný díl trilogie Half Bad není jen příběhem o čarodějích. Je to působivý a niterný pohled na podstatu dobrého a špatného, využívání a vůle k přežití.

Chcete si přečíst knihu?Napůl ztracený - Half Bad 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sally Green. Číst Napůl ztracený - Half Bad 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY