LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte

LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte - Tess Vigeland | Jesuslecitona.org

...ijte život, po kterém toužíte Tess Vigeland ... LEAP (Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte ... ... . 229 Kč ... LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte! Skok do neznáma. Tak lze popsat odchod z práce v okamžiku, kdy nemáte záložní plán, jinou pracovní nabídku či rozjetý vlastní business. Přesto se občas tento skok, ať už úmyslně anebo zcela nečekaně, nevyhne velké většině lidí. ... Leap - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte ... Leap - Odejděte z práce a žijte život, p ... LEAP (Tess Vigeland) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Leap - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte Vigeland Tess. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Impossible. ISBN. 978-80-8767-326-3. EAN. 9788087673263. Počet stran. 176 . Bláznivý život na volné noze . Brilantně vystavěný příběh o tom, jak se elegantně vypořádat s osudem. Olivie Plachá je autorkou dvou knižních bestsellerů a před rokem stála před zdánlivě lehkým úkolem - napsat třetí, neméně úspěšnou knihu. rozšírené hľadanie. Odporúčame; Pripravujeme; Novinky; Antikvariát; Inde nekúpite; 0,00 € 0 ks tovaru LEAP: Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte. VIGELAND Tess. do 2 týdnů ... LEAP (Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte) Tess Vigeland. měkká vazba Skok do neznáma. Tak lze popsat odchod z práce v okamžiku, kdy nemáte záložní plán, jinou pracovní nabídku či rozjetý vlastní business. Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte Jak nás věci zahlcují Rok snů - Odejděte z nenáviděné práce a žijte život svých snů Odejděte z nenáviděné práce a žijte život svých snů Autor: Ben Arment - - Na konci tohoto roku chci, aby se všichni ohlédli za svým životem a řekli: „No samozřejmě!" LEAP (Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte) autor: Vigeland Tess doporučená cena: 229 K ... LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte. Cech objevitelů ... LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte! Autor: Tess Vigeland V prodeji ... LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte ! VIGELAND TESS. Běžně 229 K ... Vydavatelství a nakladatelství Internetové a kamenné knihkupectví. Seženeme i málo známé knihy. Knihy z kategórie Práca, kariéra na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. Zboží z Black Friday nelze objednat telefonicky, ale pouze na webu. Během svátku 8.5. mají všechny naše pobočky kromě Brna - Lískovce, Děčína, Frýdku-Místku a Kladna otevřeno. Levné knihy Impossible, s.r.o. Druhé prepracované a rozšírené vydanie publikácie Znalectvo - praktikum je na slovenskom knižnom trhu jedinečnou v oblasti apliká...

INFORMACE

AUTOR
Tess Vigeland
DIMENZE
12,39 MB
NÁZEV SOUBORU
LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte.pdf

POPIS

Skok do neznáma. Tak lze popsat odchod z práce v okamžiku, kdy nemáte záložní plán, jinou pracovní nabídku či rozjetý vlastní business. Přesto se občas tento skok, ať už úmyslně anebo zcela nečekaně, nevyhne velké většině lidí. Jak se s tím vyrovnat? Jak si udržet svůj životní standard a přečkat období nejistoty? I v takové situaci můžete žít svůj život naplno a celá zkušenost vás může značně obohatit. Kniha LEAP prakticky popisuje i řadu možností jak se uchytit jako freelancer a nastartovat novou kariéru z pohodlí domova a nezávisle na jiných. Práce na volné noze může být právě tím správným krokem i pro vás.

Chcete si přečíst knihu?LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tess Vigeland. Číst LEAP - Odejděte z práce a žijte život, po kterém toužíte Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY