Grónsko - ostrov splněné touhy

Grónsko - ostrov splněné touhy - Jaroslav Klempíř, | Jesuslecitona.org

...NSKO - Ostrov splněné touhy. Kniha vychází v září 2014, předpokládaná cena je 349 Kč ... Kniha: Grónsko -- ostrov splněné touhy - Jaroslav Klempíř ... ... . Alena a Jaroslav Klempířovi; 9.9.2014 Grónsko - Ostrov splněné touhy; Grónsko - Ostrov splněné touhy Klempířovi Alena a Jaroslav. Grónsko se manželům Aleně a Jaroslavu Klempířovým stalo doslova druhým domovem. Za roky pracovních pobytů poznali krásu grónské přírody, polární dny i kouzlo polární noci. Tolik drsné, přitom fascinující, nezapomenutelné. Video z křtu knihy. 8.2.2017 Jen málo ... Grónsko - ostrov splněné touhy - Klempířovi Alena a ... ... . Tolik drsné, přitom fascinující, nezapomenutelné. Video z křtu knihy. 8.2.2017 Jen málokteré knize se dnes povede vyjít ve druhém vydání pouhý rok a půl po vydání prvním. Kniha Grónsko - Ostrov splněné touhy takové štěstí ... Název: Grónsko - Ostrov splněné touhy. Autor: Klempířovi Alena a Jaroslav. Titul je zařazen do žánrů: Cestování, mapy › Arktida a Antarktida; Cestování, mapy › Cestopisy a reportáže; ISBN: 978-80-7376-377-. EAN: 9788073763770. Objednací kód:- Grónsko - Ostrov splněné touhy - Jaroslav Klempíř Hodnocení produktu: 0% Olympia, cestopisy, 2016 , Jaroslav Klempíř, Alena Klempířová, 410 , české Kniha: Grónsko - Ostrov splněné touhy (Alena a Jaroslav Klempířovi)(Jaroslav Klempíř, Alena Klempířová) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Klempíř,
DIMENZE
7,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Grónsko - ostrov splněné touhy.pdf

POPIS

Grónsko se manželům Aleně a Jaroslavu Klempířovým stalo doslova druhým domovem. Za roky pracovních pobytů poznali krásu grónské přírody, polární dny i kouzlo polární noci. Tolik drsné, přitom fascinující, nezapomenutelné. Poznali život Gróňanů a toto poznání jim nadobro změnilo pohled na život. Stali se zajatci své touhy po blýskajícím se ledu, zářivém polárním slunci, polární noci a hlavně po lidech tak přátelských. Během let bádání shromáždili mnoho písemných dokumentů z historie i současnosti Grónska. Hledali stopy, které na ostrově zanechali misie Moravských bratří. Zpracovali historii skleněných korálků, které jsou nejvýraznějším ozdobným prvkem na kroji grónských žen a jejichž výroba sahala na Jablonecko, do Podkrkonoší. V jednotlivých kapitolách knihy jsou uvedeny osobní vzpomínky ze setkání s význačnými osobnostmi Grónska, z uměleckého, vědeckého i politického života. Jsou popsány osobní zážitky, leckdy mile humorné, postřehy ze života, prožitý čas Vánoc, svátků a lidových slavností. Kniha je proložena inuitskými bájemi s odkazem na původní náboženství, v notovém zápisu je uvedena hymna a zlidovělé písně. Druhé vydání této úspěšné publikace je doplněno o nové kapitoly, dokreslující krásy přírody i život v této nám tak vzdálené zemi.

Chcete si přečíst knihu?Grónsko - ostrov splněné touhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Klempíř,. Číst Grónsko - ostrov splněné touhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY