Běžím si životem

Běžím si životem - Jaroslava Ester Evangelu | Jesuslecitona.org

...sem popřesouvala dnešní meetingy na odpoledne, nechala si schválit půl dne dovolené a těšila se na běžkování jak malé děcko na Ježíška ... Běžím si životem ... . Večer mi dalo ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Běžím si životem. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Běžím si životem. EVANGELU Jaroslava Ester. Info: Handpicked Publishing, 2016 (1.) - váz., 137 str. EAN: 9788090621107 ISBN: 978-80-906211--7 ... Koupit Koupit eknihu. Přinášíme vám první interaktivní knihu básní na českém a dos ... Běžím si životem - Jaroslava Ester Evangelu | KOSMAS.cz ... ... ., 137 str. EAN: 9788090621107 ISBN: 978-80-906211--7 ... Koupit Koupit eknihu. Přinášíme vám první interaktivní knihu básní na českém a dost možná, že i světovém knižním trhu. Překvapuje čtenáře realisticky snovým podáním syrovosti života a zároveň mu dává prostor k realizaci sebe samého. Až do morku kostí. 253 likes. Edukační videa, zabývající se jednotlivými onemocněními odlehčenou formou. Běžím si životem - Přinášíme vám první interaktivní knihu básní na českém a dost možná, že i světovém knižním trhu. Překvapuje čtenáře realisticky snovým podáním syrovosti života a zároveň mu dává prostor k realizaci sebe samého. Přitom zažívá krkolo Běžím si životem Jaroslava Ester Evangelu. Skladem 5+ ks 206 Kč Běžná cena 229 K č. Ušetříte 23 Kč (10 %) Vložit do ... Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených. Jaroslava Ester Evangelu je známá česká psycholožka, pro kterou není psaní knih ničím novým. Interaktivní kniha básní je její patnáctou veřejně dostupnou publikací. ... Běžím si životem Jaroslava Ester Evangelu. Nedělní ráno 24. 9. 2017 je typicky podzimní - mlhavé, pošmourné, chladné a k tomu z nebe padá nějaká voda. Takový ten ideální den na to zůstat v posteli. Máme však jiné plány, kolem 9h ráno opouštíme naše parádní ubytování kousek od centra Ostravy, za chvíli už ve sportovním parkujeme v OC Nová Karolina a… Běžím s davem, vůbec nemám představu jak rychle běžíme. Lidi kolem tratě fandí až do posledního běžce, ženou nás kupředu. Probíháme centrem Na sadech, přes Mariánské na Pražskou. A najednou vidím Gábi s Emčou, křičím na ně, oni na mě, běžím si s nimi plácnout - zase se mi běží o něco líp. A pořád si myslím, že je lepší být závislá na běhu než třeba na cigaretách. A proto běhám a běhám. Běh mi dává sílu přežívat všední dny. Dává mi krásu prožitých okamžiků. A já jsem vděčná, že jsem se s během potkala a jdeme společně dál životem. Na této občerstvovačce už nevím, co bych si tak dala. Co by mi pomohlo, ani co by můj žaludek zvládl. Dávám si meloun, což se ukázalo jako strašná chyba, prakticky až do cíle se mi brká po melounu. Asfaltka na Hřebínek se vleče snad ještě víc než k Tetřeví boudě. Víc ...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Ester Evangelu
DIMENZE
9,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Běžím si životem.pdf

POPIS

Přinášíme vám první interaktivní knihu básní na českém a dost možná, že i světovém knižním trhu. Překvapuje čtenáře realisticky snovým podáním syrovosti života a zároveň mu dává prostor k realizaci sebe samého. Přitom zažívá krkolomnou cestu nahoru a dolů závratnou rychlostí na horské dráze života. Dalším zajímavým faktorem je vysoká míra ztotožnění čtenáře s tím, s čím se v knize setkává. To však není všechno. Skrývá se tu překvapení v podobě výtvarných reakcí k jednotlivým básním, se kterými může čtenář dále pracovat. Celý obsah je dynamicky propojen s internetovými stránkami. Posouvá českou poetickou scénu do zcela nové dimenze – vstříc generacím, které už tolik knihy nečtou a vrací je zpět do hry.

Chcete si přečíst knihu?Běžím si životem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Ester Evangelu. Číst Běžím si životem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY