Přisluhovači KGB: Moskevští špioni, spící agenti a vrazi v době studené války

Přisluhovači KGB: Moskevští špioni, spící agenti a vrazi v době studené války - Boyd Douglas | Jesuslecitona.org

...alší kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý ... Přisluhovači KGB - Moskevští špioni, spící agenti a vrazi ... ... . Přisluhovači KGB - Moskevští špioni, spící agenti a vrazi v době studené války. Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart product ... Přisluhovači KGB - Moskevští špioni, spící agenti a vrazi v době studené války autor: Boyd Douglas dopor. cena: 269 Kč naše cena: 226Kč Český krtek v CIA-- autor: Ševela Vladimír Přisluhovači KGB ... Douglas Boyd - Přisluhovači KGB : moskevští špioni, spící ... ... . cena: 269 Kč naše cena: 226Kč Český krtek v CIA-- autor: Ševela Vladimír Přisluhovači KGB - Moskevští špioni, spící agenti a vrazi v době studené války-- autor: Boyd Douglas Dedičstvo duchovnej piesňovej kultúry medzi Východom a Západom-- autor: Žeňuch Peter Úvod » LITERATURA FAKTU » PŘISLUHOVAČI KGB - MOSKEVŠTÍ ŠPIONI,TAJNÍ AGENTI A VRAZI V DOBĚ STUDENÉ VÁLKY. PŘISLUHOVAČI KGB - MOSKEVŠTÍ ŠPIONI,TAJNÍ AGENTI A VRAZI V DOBĚ STUDENÉ VÁLKY. Boyd Douglas. novinka akce top produkt. SKLADEM IHNED !! Číslo produktu: 5152: O KGB slyšel každý, ale jen relativně málo bylo dosud publikováno o „dceřiných" organizacích sovětské tajné policie. Pracovali v nich specialisté vyškolení v Moskvě a pod pečlivým dohledem zástupců KGB. Polská UB, československá StB, maďarská AVH, rumunská Securitate, bulharská KDS a ultrastalinistická Stasi v Německé demokratické republice. Všechny tyto ... Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. Brána Přisluhovači KGB - Moskevští špioni, spící agenti a vrazi v době studené války - Douglas Boyd . O KGB slyšel každý, ale jen relativně málo bylo dosud publikováno o „dceřiných" organizacích sovětské tajné policie.Pracovali v nich specialisté vyškolení v Moskvě a pod pečlivým dohledem zástupců KGB....

INFORMACE

AUTOR
Boyd Douglas
DIMENZE
4,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Přisluhovači KGB: Moskevští špioni, spící agenti a vrazi v době studené války.pdf

POPIS

O KGB slyšel každý, ale jen relativně málo bylo dosud publikováno o „dceřiných“ organizacích sovětské tajné policie. Pracovali v nich specialisté vyškolení v Moskvě a pod pečlivým dohledem zástupců KGB. Polská UB, československá StB, maďarská AVH, rumunská Securitate, bulharská KDS a ultrastalinistická Stasi v Německé demokratické republice. Všechny tyto organizace potlačovaly po čtyři desetiletí demokratická hnutí ve svých zemích. Zatýkaly a bez soudu věznily všechny, kdož se chtěli vzepřít Moskvou vnucované linii. A pokud již samy nedokázaly udržet nenávist lidu pod kontrolou, zasahovala sovětská vojska. Organizace rovněž prováděly pro Moskvu špionáž a atentáty v řadě západních zemí nebo na takovou práci najímaly profesionální zabijáky jako třeba nechvalně známého vraha Carlose zvaného Šakal.

Chcete si přečíst knihu?Přisluhovači KGB: Moskevští špioni, spící agenti a vrazi v době studené války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Boyd Douglas. Číst Přisluhovači KGB: Moskevští špioni, spící agenti a vrazi v době studené války Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY