Osud v otiscích prstů: Odhal skrytý smysl svého života a nauč se ho žít

Osud v otiscích prstů: Odhal skrytý smysl svého života a nauč se ho žít - Ronelle Coburn | Jesuslecitona.org

...především věnována památce mojí nezapomenutelné, drahé babičky Heleny Postlové, její matky, mojí prababičky Anežky Kunové a mého dědečka Anton ... Osud v otiscích prstů - Fontána ... ... Album pozdně středověkého písma XIII.: Východní Čechy. Svazek XIII. Kniha soudní města Česká Třebová 1375-1488 Kniha města Poličky z let 1432-1526 This banner text can have markup.. web; books; video; audio; software; images; Toggle navigation This banner text can have markup.. web; books; video; audio; software; images; Toggle navigation Bestsellerová autorka Randy Susan Meyers Phoebe se do Jakea zamilovala v momentě, kdy ho poprv ... Osud v otiscích prstů - Fontána ... .. web; books; video; audio; software; images; Toggle navigation Bestsellerová autorka Randy Susan Meyers Phoebe se do Jakea zamilovala v momentě, kdy ho poprvé uviděla. Bylo jim patnáct a ani jeden z nich tehdy netušil, kam je osud zavede. O desítky let později je Jake miliardářem z Wall Street a s Phoebe mají dokonale spokojené manželství....

INFORMACE

AUTOR
Ronelle Coburn
DIMENZE
11,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Osud v otiscích prstů: Odhal skrytý smysl svého života a nauč se ho žít.pdf

POPIS

Narodili jste se jako Vůdce? Léčitel? Umělec? Rádce? Na pultech se dá najít spousta knih o tom, jak najít smysl svého života, většina z nich však přistupuje k tomuto tématu z pohledu subjektu. Rozjímáte nad otázkami testů a pak jste ohromeni svým životním určením a cítíte se šťastně, ve skutečnosti ovšem ve většině případů skončíte jen u lepší formulace svých hodnot, principů nebo cílů. Životní účel, motto vašeho života, jeho smysl, to je něco většího než vaše hodnoty byl tu dávno před nimi a převyšuje je. Je transpersonální překračuje vaše proměnlivé osobní názory a osobnostní charakteristiku. (odhal skrytý smysl svého života a nauč se ho žít).

Chcete si přečíst knihu?Osud v otiscích prstů: Odhal skrytý smysl svého života a nauč se ho žít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ronelle Coburn. Číst Osud v otiscích prstů: Odhal skrytý smysl svého života a nauč se ho žít Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY