Jaro v Kartágu

Jaro v Kartágu - Václav V. Michalskij | Jesuslecitona.org

...Sevastopolském přístavišti odervány davem, když se snaží nastoupit na loď a opustit Rusko zachvácené rudým morem ... Jaro v Kartágu Archivy - Targamannum ... . „Jaro v Kartágu" je prvním ze šesti románů, jehož vyprávění končí na počátku Velké vlastenecké války. Po otcově násilné smrti jsou matka se dvěma dcerami od sebe roku 1920 v Sevastopolském přístavišti odervány davem, když se snaží nastoupit na loď a opustit Rusko zachvácené rudým morem. Václav V. Michalskij Osamělý je všude na poušti (Jaro v Kartágu) ČÁST PRVNÍ „S údivem a rozčarováním jsme z ... Václav V. Michalskij - Osamělý je všude na poušti - I ... ... . Václav V. Michalskij Osamělý je všude na poušti (Jaro v Kartágu) ČÁST PRVNÍ „S údivem a rozčarováním jsme zjistili, že poražení Rusové si očividně neuvědomují, že jako vojenská síla téměř přestali existovat." Německý frontový generál Blumentritt, říjen 1941, při postupu na Moskvu. I. Jaro v Kartágu Autor: Michalskij, Václav V. Nakladatel: BVD EAN: 9788090661202 ISBN: 978-80-906612--2 Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) „Jaro v Kartágu" je prvním ze šesti románů, jehož vyprávění končí na počátku Velké vlastenecké války. Po otcově násilné smrti jsou matka se dvěma dcerami od sebe roku 1920 v Sevastopolském přístavišti odervány davem, když se snaží nastoupit na loď a opustit Rusko zachvácené rudým morem. „Jaro v Kartágu" je prvním ze šesti románů, jehož vyprávění končí na počátku Velké vlastenecké války. Po otcově násilné smrti jsou matka se dvěma dcerami od sebe roku 1920 v Sevastopolském přístavišti odervány davem, když se snaží nastoupit na loď a opustit Rusko zachvácené rudým morem. Audio verze prvního dílu románové sextalogie Václava Michalského - Jaro v Kartágu. Autorské čtení překladatele románu Václava Hrbka E-book první části sextalogie se stejnojmenným názvem Jaro v Kartágu ke stažení zdarma (napište do políčka Slevový kupón: JvK) (Jaro v Kartágu) ČÁST TŘETÍ „Hvězda nad hlavou, hvězda nad rodným domem a mé matky smutná ruka…" Bělogvardějská píseň, neznámý autor. XIII. V Hadžibekově domě se Marija cítila pohodlně. Ani Hadžibek, ani jeho milé ženy Chadiža a Fatima ji nijak neo...

INFORMACE

AUTOR
Václav V. Michalskij
DIMENZE
5,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Jaro v Kartágu.pdf

POPIS

Horké Tunisko, Rusko, Francie a Československo. Čtyři země, v nichž se odehrávají osudy dvou sester, dcer admirála Carské námořní flotily. „Jaro v Kartágu“ je prvním ze šesti románů, jehož vyprávění končí na počátku Velké vlastenecké války. V „Jaru v Kartágu“ a jeho navazujících částech „Osamělý je všude na poušti, K radosti musí být dva, Chrám přátelství, Estomihi a Ave Maria“ vypráví spisovatel Václav V. Michalskij životní příběhy Mariji a Alexandry na pozadí historických událostí 20. století.

Chcete si přečíst knihu?Jaro v Kartágu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav V. Michalskij. Číst Jaro v Kartágu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY