3x Hercule Poirot 2

3x Hercule Poirot 2 - Agatha Christie | Jesuslecitona.org

...mu, čo počas svojej bohatej kariéry napísala ... List of Agatha Christie's Poirot episodes - Wikipedia ... . Okrem postavy svojrázneho belgického detektíva Hercula Poirota ich spája aj fakt, že autorka umiestnila dej do exotického ... 3x Hercule Poirot 2 ... Hercule Poirot, povedzme si úprimne, veľmi dobre vie, akými schopnosťami disponuje, ako mu to páli, akú má inteligenciu a týmito vlastnosťami sa nielenže netají, práve naopak. Je na ne patrične hrdý a nebojí sa ich ukázať. Nie je to práve skromný chlapík, no i tak j ... Hercule Poirot: 3x Hercule Poirot 2 - Agatha Christie ... ... . Nie je to práve skromný chlapík, no i tak jeho prácu človek obdivuje. 3x Hercule Poirot 4. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... 3x Hercule Poirot tentokrát ve slovenštině. Uvnitř se nacházejí tři detektivní povídky - Smrt na Nilu, Vražda v Mezopotámii a Schůzka se smrtí. Všechny tři se odehrávají na předním východě - v Egyptě, Izraeli a Iráku. Všechny tři případy má na starosti Hercule Poirot, který samozřejmě vše odhalí a osvětlí....

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
7,74 MB
NÁZEV SOUBORU
3x Hercule Poirot 2.pdf

POPIS

Další trojice napínavých případů pro malé šedé buňky belgického detektiva Hercula Poirota. Velká čtyřka, špionážní román z roku 1927, představuje nečekaně akčního Poirota. Než odhalí pravidla boje s mezinárodním zločinem, musí Poirot v souboji se čtveřicí zdatných protivníků a jejich rozsáhlou mezinárodní sítí dokonce několikrát prohrát. Nebýt jeho, nejen kapitán Hastings, ale celý svět by se dočkal konce. Poirot má pro přítele, pro nepřítele, ale i pro čtenáře nejedno drsné překvapení, představí nám svého bratra, a snad se i ožení... V Záhadě Modrého vlaku (1928) dojde k vraždě, jejímž motivem může být loupež, láska, nenávist... Zprvu široký okruh podezřelých se postupně zužuje, i když dlouho nemá jasno ani policie. Jen Poirot postupuje v případu a odhaluje falešné existence, falešné city i pokřivené vztahy. Pomůže dopadnout vraha – i ochránit náhodnou spolucestující, sympatickou, chytrou a vnímavou Katherine, jež zažije svou vlastní detektivku – a také první milostné vzplanutí. Tučné dědictví po tetičce Emily – to je zápletka románu Němý svědek z roku 1937. Příbuzní už se nemohou dočkat peněz, ale tetička jako na potvoru ne a ne umřít. Nakonec se do toho vloží pes Bob a nastraží na milou Emily past v podobě míčku zapomenutého na schodech. Anebo ho tam nenechal Bob? A byl to vůbec míček? Ale vždyť je to jedno, teta nakonec stejně zemřela přirozenou smrtí. Nebo ne? A tak přijíždí Hercule Poirot, aby zjistil pravdu.

Chcete si přečíst knihu?3x Hercule Poirot 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst 3x Hercule Poirot 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY