Lovec draků

Lovec draků - Khaled Hosseini | Jesuslecitona.org

...P3-CD). Umělec Martin Sláma. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC ... Lovec draků | Reknihy ... . V prodeji na fyzickém nosiči CD-MP3. Ukázky zdarma k poslechu. Afghánistán, 1975: dvanáctiletý Amír zoufale touží po vítězství v místním… Od 80. let proto Khaled Hosseini žije v USA, kde rodina získala azyl. Nejprve vystudoval medicínu a osm let se také věnoval lékařské praxi, současně však už pracoval na své první knize Lovec draků, která se roku 2003 stala okamžitým bestselerem nejen v USA, ale po celém světě. Lovec draků - audiokniha obsahuje příběh plný osudových zv ... Lovec draků / The Kite Runner (2007) | ČSFD.cz ... . Lovec draků - audiokniha obsahuje příběh plný osudových zvratů v životě afghánského chlapce Amíra, který po útěku z vlasti hledá nový život v emigraci. Knižní prvotina autora afghánského původu vyšla v roce 2003 v nakladatelství Bloomsbury. Na český trh se dostává v letošním roce pod názvem Lovec draků, vydavatelem je nakladatelství Leda. Kniha se stala světovým bestsellerem, který byl přeložen do více než čtyř desítek jazyků. Roku 2007 se kniha dočkala filmové podoby. Objednávejte knihu Lovec draků v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků...

INFORMACE

AUTOR
Khaled Hosseini
DIMENZE
3,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovec draků.pdf

POPIS

Afghánistán, 1975: dvanáctiletý Amír zoufale touží po vítězství v místním turnaji papírových draků a jeho věrný přítel Hasan mu slíbí pomoc. Ani jeden z nich však netuší, že toho odpoledne potká Hasana neštěstí, které jim oběma změní život navždy. Amírova rodina po ruské invazi do Afghánistánu uteče do Ameriky, jednoho dne si však Amír uvědomí, že se do rodné země ovládané Tálibánem musí vrátit, aby našel to jediné, co ve světě nezíská: vykoupení.

Chcete si přečíst knihu?Lovec draků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Khaled Hosseini. Číst Lovec draků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY