České kružítko

České kružítko - Cyril Höschl | Jesuslecitona.org

...ědi na otázky čtenářů časopisu Reflex ... České kružítko - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... . Contents OBSAH Zakázat dopravu? 5 Je správné pomáhat euru? 5 Degenerace sportu 6 Od kolika let se můžou děti strašit? 7 Vliv antikoncepčních pilulek na chování 8 Jsou duševně nemocní násilníci? 8 Breathariánství - život jako perpetuum mobile? 10 Lékař jako bohulibý práskač? 10 Léky, těhotenství a neplodnost 12 Patří narcis ? psychiatrovi? 13 Jsou tetování a ... ... České kružítko - Cyril Höschl | Elektronická kniha na Alza.cz ... ... ...

INFORMACE

AUTOR
Cyril Höschl
DIMENZE
3,97 MB
NÁZEV SOUBORU
České kružítko.pdf

POPIS

Zájem o předchozí dvě knihy sloupků-odpovědí profesora Cyrila Höschla potvrzuje, že v dnešní zrychlené době našinec uvítá u svých znepokojivých dotazů především odpovědi stručné a jasné. A přesně takové Höschlovy sloupky již léta jsou. Autor jako zkušený pedagog nabízí nadhled a přesné formulace s darem srozumitelnosti a humoru, nezapře rovněž svoji profesi zkušeného psychiatra, pomůže a mnohdy i pohladí po duši. Kniha České kružítko přináší další dvě stovky krátkých sloupků Cyrila Höschla z let 2011 až 2015, které mají zároveň komentující a výkladový charakter a vznikaly jako odpovědi na otázky čtenářů časopisu Reflex.

Chcete si přečíst knihu?České kružítko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cyril Höschl. Číst České kružítko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY