Napůl ztracený - Half Bad 3

Napůl ztracený - Half Bad 3 - Sally Green | Jesuslecitona.org

...Kupte knihu Half Bad 3 Napůl ztracený (Sally Green) v ověřeném obchodě ... Napůl ztracený - Half Bad 3 - Sally Green | KOSMAS.cz ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Half Bad 3: Napůl ztracený od úžasné spisovatelky Sally Greenové je zkrátka úžasný závěrečný, poslední díl, který vám vytře zrak! Mně osobně se líbil ze všech tří dílů trilogie úplně nejvíce, takže za mě velikánské doporučení. Důstojné zakončení. Napůl ztracený - Half Bad 3 Autor: Green, Sally ... Kniha Half Bad - 3. - Napůl ztracený - Trh knih - můj ... ... . Důstojné zakončení. Napůl ztracený - Half Bad 3 Autor: Green, Sally Nakladatel: Yoli EAN: 9788075491312 ISBN: 978-80-7549-131-2 Originál: Half Lost Překlad: Nejedlá, Marcela Popis: 1× kniha, brožovaná, 328 stran, česky Rozměry: 12,7 × 20 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Half Lost - Napůl ztracený (Half Bad, #3) Published December 18th 2016 by YOLI Paperback, 328 pages Author(s): Sally Green (Goodreads Author), Marcela Nejedlá (Translator) ISBN13: ... Half Bad 3: Napůl ztracený. Sally Green. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.9 z 5 hvězdiček 9 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Příběh Nathana Byrda vrcholí - je to příběh o nebezpečích, která podstupujeme kvůli lásce.Sedmnáctiletý čaroděj Nathan Byrd je u konce s dechem. ... Napů...

INFORMACE

AUTOR
Sally Green
DIMENZE
9,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Napůl ztracený - Half Bad 3.pdf

POPIS

Příběh Nathana Byrda vrcholí – je to příběh o nebezpečích, která podstupujeme kvůli lásce. Sedmnáctiletý čaroděj Nathan Byrd je u konce s dechem. Zdá se, že Aliance, jejímž je významným členem, ve válce prohrává, a i když Nathan pozabíjel už spoustu nepřátel, nevypadá to, že by se tyranská vláda Rady Bílých čarodějnic v Británii chýlila ke svému konci. Nathan není o nic blíž ani svému osobnímu cíli: najít a pomstít se Annalise, dívce, kterou kdysi miloval, předtím než spáchala neodpustitelný zločin. K tomu, aby Nathan ochránil sebe i Alianci, by mu mohl pomoct mimořádně mocný amulet, ale ten se nedá jen tak lehce získat. Ani Gabrielova láska nestačí k tomu, aby Nathana ochránila před válkou a před člověkem, kterým se stal. Závěrečný díl trilogie Half Bad není jen příběhem o čarodějích. Je to působivý a niterný pohled na podstatu dobrého a špatného, využívání a vůle k přežití.

Chcete si přečíst knihu?Napůl ztracený - Half Bad 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sally Green. Číst Napůl ztracený - Half Bad 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY