Spirála. Astrologický pohled na vývoj

Spirála. Astrologický pohled na vývoj - Daniela Fischerová | Jesuslecitona.org

...aci Diakonie ČCE - středisko Rolnička, která ... Spirála. Astrologický pohled na vývoj ... ... Všechny informace o produktu Kniha Fischerová Daniela: Spirála vývoje v astrologii Kniha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Fischerová Daniela: Spirála vývoje v astrologii Kniha. Spirála vývoje v astrologii Podnázov Astrologický pohled na vývoj EAN/ISBN 9788075300454 Forma Tvrdá, bez prebalu, lesklá Autor Daniela Fischerová Druh tovaru Kniha Rok vydania 2016/12 Rozsah 128 Rozmer 160×160 mm Hmotnosť 0,28 Stav Skladom u dodávateľa Dostupnosť Vyexpedujeme do 7 dní Sadzba DPH 10% Zľava 18% Spirála. Astrologický pohled na vývoj Daniela Fischero ... Spirála. Astrologický pohled na vývoj ... . Astrologický pohled na vývoj Daniela Fischerová . 280 Kč ... Kniha: Spirála. Astrologický pohled na vývoj Autor: Daniela Fischerová. Popis: Kniha přináší velmi originální a v české astrologické literatuře ojedinělý pohled na dvanáct znamení jako na stadia vývoje v mikrosvětě, v makrosvětě a ovšem i v lidském životě. 252 Kč SPIRÁLA.ASTROLOGICKÝ POHLED NA VÝVOJ - Daniela Fischerová Anotace: Kniha přináší velmi originální a v české astrologické literatuře ojedinělý pohled na dvanáct znamení jako na stadia vývoje v mikrosvětě, v makrosvětě a ovšem i v lidském životě. Autorka vidí astrologii jako obraznou, květnatou řeč symbolů, metafor a mýtů....

INFORMACE

AUTOR
Daniela Fischerová
DIMENZE
3,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Spirála. Astrologický pohled na vývoj.pdf

POPIS

Kniha přináší velmi originální a v české astrologické literatuře ojedinělý pohled na dvanáct znamení jako na stadia vývoje v mikrosvětě, v makrosvětě a ovšem i v lidském životě. Autorka vidí astrologii jako obraznou, květnatou řeč symbolů, metafor a mýtů. Vykládá planety jako antická božstva, ne jako hmotné nosiče fyzikálních zákonů. Text doplňuje řada básní a trefných citátů.Daniela Fischerová (1948) je známá prozaička a dramatička, která píše pro děti i pro dospělé. Astrologii se věnuje už více než čtyřicet roků. Vydala i knihu astrologického humoru Pikantní astrologie.

Chcete si přečíst knihu?Spirála. Astrologický pohled na vývoj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Fischerová. Číst Spirála. Astrologický pohled na vývoj Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY