Pod půdou - kalendář

Pod půdou - kalendář - Miroslav Koupil | Jesuslecitona.org

...Miroslav Koupil; Miroslav Koupil . 0,0 . Sledovať autora ... Kalendář 2017/2018 - Pod půdou (Miroslav Koupil) | Martinus ... . Zápisníky, kalendáre. Všetky knihy autora . Akropolis, 2016. Výrobca Akropolis, 2016. Dvouletý kalendář na roky 2017 a 2018, jimiž vás provede 13 olejomaleb-zastavení Miroslava Koupila. ... Pod půdou - kalendář Miroslav Koupil pdf ulozto. Pohádky pro holky: 20 úžasných pohádek epub. Polibek Jacqueline Wilsonová pdf. Politika romství - romská politika Irena Kašparová ... Všechny informace o produktu Kalendář Kalendář 20 ... Kalendář 2017/2018 - Pod půdou - Koupil Miroslav ... ... ... Všechny informace o produktu Kalendář Kalendář 2017/2018 - Pod půdou - Koupil Miroslav, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kalendář 2017/2018 - Pod půdou - Koupil Miroslav. kalendář: Pod půdou - kalendář - Koupil, Miroslav ; Dvouletý kalendář na roky 2017 a 2018, jimiž vás provede 13 olejomaleb-zastavení Miroslava Koupila. Miroslav Koupil(roč. 1947) je amatérský výtvarník, který pracoval celý život jako ... Kalendář 2017/2018 - Pod půdou - Miroslav Koupil. Dvouletý kalendář na roky 2017 a 2018, jimiž vás provede 13 olejomaleb-zastavení Miroslava Koupila.... Lunární kalendář 2020 Květen ... Na unavené oči a kruhy pod očima pomůže přikládání studených sáčků zeleného čaje. Nevysedávejte dlouho u počítače ani u televize, snažte se vyhnout i dlouhotrvajícímu pláči. ... Dnes je přízemí, nepracujte s půdou ani s rostlinami, vliv Měsíce je příliš silný. Pod půdou - kalendář Miroslav Koupil pdf ulozto. Pohádky pro holky: 20 úžasných pohádek epub. Polibek Jacqueline Wilsonová pdf. Politika romství - romská politika Irena Kašparová ... Beton použitý v základech budovy má určitou vodivost a všeobecně velkou kontaktní plochu s půdou. Mate někdo opravdu odbornou radu jak spravně položit zemnící pasy? Makadam pod základ v žádném případě, tedy s výjimkou pokud to navrhne. Pasku ulozit kousek nade dno zakladovych pasu ...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Koupil
DIMENZE
8,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod půdou - kalendář.pdf

POPIS

Dvouletý kalendář na roky 2017 a 2018, jimiž vás provede 13 olejomaleb-zastavení Miroslava Koupila. Miroslav Koupil(roč. 1947) je amatérský výtvarník, který pracoval celý život jako psychiatr. Za studií se seznámil s okruhem olomouckých výtvarníků. V Psychiatrické léčebně v Kroměříži, kde pracoval, pomáhal v letech 1974–1988 organizovat neoficiální výstavy prací československých umělců. V osmdesátých letech navštěvoval Školu výtvarného myšlení brněnského teoretika Igora Zhoře. Své práce vystavoval samostatně i při kolektivních výstavách (zvlášť s okruhem svých přátel sdružených v olomoucké Galerii Caesar ). Ilustroval knihy – pro Benediktinské arciopatství Břevnov nebo tzv. cyrilometodějské vydání Jeruzalémské bible spolu s dalšími českými a slovenskými malíři a grafiky. Kromě olejomalby se věnoval i kresbě, grafickým technikám a vytvářel drátěné plastiky. Kalendář na léta 2017 a 2018, vydávaný v nakladatelství Akropolis, představuje třináct olejomaleb vzniklých v posledních letech a spojených (kromě titulního Svatého Františka) tematicky jako cyklus obrazů z Nového zákona. Technika maleb vychází z tradiční evropské malby, ale nezříká se expresivních podnětů tzv. nové figurace, zesilujících subjektivně viděné a naléhavě sdělované podání námětů.

Chcete si přečíst knihu?Pod půdou - kalendář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Koupil. Číst Pod půdou - kalendář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY