Zázračné karty pro malé i velké děti

Zázračné karty pro malé i velké děti - Šárka Kadlečíková | Jesuslecitona.org

...-8-8) Vítejte ve světě zázraků, lásky a soucítění! Zázračné karty jsou tu pro děti a pro všechny, kteří se cítí být dětmi ... Zázračné karty pro malé i velké děti - Šárka Kadlečíková ... ... .Jejich posláním je otevírat v nás lásku k sobě samému, životu, přírodě, lidem a celému světu. Vítejte ve světě zázraků, lásky a soucítění! Zázračné omalovánky jsou tu pro děti a pro všechny, kteří se cítí být dětmi. Jejich posláním je otevírat v nás lásku k sobě samému, životu, přírodě, lidem a celému světu. Připomínají nám, že můžeme prožívat štěstí a radost, žijeme-li tady a teď a nevěnujeme-li přílišnou pozornost myšlenkám ... Zázračné karty pro malé i velké děti | KNIHCENTRUM.cz ... . Připomínají nám, že můžeme prožívat štěstí a radost, žijeme-li tady a teď a nevěnujeme-li přílišnou pozornost myšlenkám ... Kniha Zázračné karty pro malé i velké děti (Šárka Kadlečíková) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Zázračné karty pro malé i velké děti (978-80-905028-8-8) Vítejte ve světě zázraků, lásky a soucítění! Zázračné karty jsou tu pro děti a pro všechny, kteří se cítí být dětmi.Jejich posláním je otevírat v nás lásku k sobě samému, životu, přírodě, lidem a celému světu. Vítejte ve světě zázraků, lásky a soucítění! Zázračné omalovánky jsou tu pro děti a pro všechny, kteří se cítí být dětmi. Jejich posláním je otevírat v nás lásku k sobě samému, životu, přírodě, lidem a celému světu. Připomínají nám, že můžeme prožívat štěstí a radost, žijeme-li tady a teď a nevěnujeme-li přílišnou pozornost myšlenkám ... Název: Zázračné karty pro malé i velké děti - 39 karet + výkladový sešit. Autor: Šárka Kadlečíková. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Ostatní; Děti nad 10 let › Ostatní; ISBN: 978-80-905028-8-8. EAN: 9788090502888. Objednací kód: NA271938 Zázračné karty jsou tu pro děti a pro všechny, kteří se cítí být dětmi. Jejich posláním je otevírat v nás lásku k sobě samému, životu, přírodě, lidem a celému světu. Připomínají nám, že můžeme prožívat štěstí a radost, žijeme-li tady a teď a nevěnujeme-li přílišnou poz ornost myšlenkám, které ... Zázračné karty pro malé i velké děti 390.00 Kč ... Zázračné omalovánky pro malé i velké děti 130.00 Kč Množství: Zázračné omalovánky pro malé i velké děti II Kniha Duhové tajemství andílka Vandílka 250.00 Kč Množství: Kniha Vánoce s andílkem Vandílkem 200.00 Kč ... Zázračné karty pro malé i velké děti Autor: Kadlečíková, Šárka Nakladatel: Metoda EAN: 9788090502888 ISBN: 978-80-905028-8-8 Ilustrace: Sedlačíková Černocká, Radka Popis: 1× Pouzdro, 1× příloha, 1× sada karet, lístková, 39 stran, česky Rozměry: 11,3 × 15,6 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání)...

INFORMACE

AUTOR
Šárka Kadlečíková
DIMENZE
6,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Zázračné karty pro malé i velké děti.pdf

POPIS

Vítejte ve světě zázraků, lásky a soucítění! Zázračné karty jsou tu pro děti a pro všechny, kteří se cítí být dětmi. Jejich posláním je otevírat v nás lásku k sobě samému, životu, přírodě, lidem a celému světu. Připomínají nám, že můžeme prožívat štěstí a radost, žijeme-li tady a teď a nevěnujeme-li přílišnou pozornost myšlenkám, které zastírají zázraky přítomného okamžiku. V této sadě karet na vás čeká 39 kamarádů, s nimiž se vydáte na procházku divotvorným světem a kteří si pro vás nachystali krátké veršované vzkazy. Karty, které přitahují vaši pozornost, si můžete najít ve výkladovém sešitě a přečíst si, co dalšího vám chtějí víly, skřítci, andílci či jiné zázračné bytosti sdělit. Kéž i vás dovedou Zázračné karty domů ? do srdce, do vašeho zázračného vnitřního světa!

Chcete si přečíst knihu?Zázračné karty pro malé i velké děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Šárka Kadlečíková. Číst Zázračné karty pro malé i velké děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY