Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek

Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek - August Derleth, | Jesuslecitona.org

...vné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Opět se dostavil jistý pocit završení ... Lovecraft, H. P. : Strážci z hlubin času ... . Proto jsem také jistý čas přehlížel knihu Strážci z hlubin času, u které je poněkud nešťastně, jako jeden z autorů uváděn, zřejmě z komerčních důvodů, právě Lovecraft. To se mi nedlouho po vydání kompletního lovecrtaftova díla, nezdá příliš šťastné. O čem je kniha Iluze? 9 Kroků k Temnotě #2 Druhý krok k temnotě nese název Iluze a průkopník moderního hororu, americký autor Howard Phillips Lovecraft, se zde se setkává se svým dalším vzorem, jímž není nikdo jiný než další americký mistr pera, Edgar Allan Poe (Lovecraft bývá někdy označována i za Poeova přímého pokračovatele). • Šestnáct mrazivých povídekStephen King: „Lovecraft: temný barokní princ XX. s ... Strážci z hlubin času - August Derleth; Howard Philip ... ... . • Šestnáct mrazivých povídekStephen King: „Lovecraft: temný barokní princ XX. století." Kultivovaný gentleman se usadí v domě po svém dědečkovi, aby odhalil temná tajemství pohřbená v útrobách domu. Krásná žena se svým přítelem potká dvojníka Edgara Allana Poea v povídce děsivé jako cokoli, co napsal sám Poe. August Derleth: Strážci z hlubin času. ... Šestnáct povídek a dvě novely, které vám naženou husí kůži a vyvedou vás z rovnováhy. První důkladné seznámení s jedním z mistrů současného hororu, který velmi rád zkoumá hranice šílenství a obdivuje Samuela Becketta stejně jako Dashiela Hammeta. Strážci z hlubin času (e-kniha) Howard Phillips Lovecraft , August Derleth , Volvox Globator (2016) Kultivovaný gentleman se usadí v domě po svém dědečkovi, aby odhalil temná tajemství pohřbená v útrobách domu....

INFORMACE

AUTOR
August Derleth,
DIMENZE
8,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek.pdf

POPIS

Kultivovaný gentleman se usadí v domě po svém dědečkovi, aby odhalil temná tajemství pohřbená v útrobách domu. Krásná žena se svým přítelem potká dvojníka Edgara Allana Poea v povídce děsivé jako cokoli, co napsal sám Poe. Sochař se vrací z Paříže, aby vytvořil sochu pocházející z jiného světa – sochu, kterou sám nedokáže ovládnout. Tyto a podobné příběhy, propojené mezi sebou typickou lovecraftovskou mytologií, naleznete v knize Strážci z hlubin času obsahující patnáct strašidelných povídek, které sepsal přítel a literární následovník H. P. Lovecrafta August Derleth na základě náčrtů a fragmentů z Lovecraftovy pozůstalosti. S knihou se můžete na vlastní nebezpečí vydat do mrazivé říše věčné temnoty, kde na vás číhá nadpozemská a nevýslovná hrůza.

Chcete si přečíst knihu?Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor August Derleth,. Číst Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY