Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů

Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů - Milan Tichák | Jesuslecitona.org

...eny ... Kniha: Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů - Milan Tichák ... Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů - Milan Tichák ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů ... Autor pohlíží do historie města tentokrát skrze pomníky a pamětní desky v ulicích upomínající na významné osobnosti i dějinné události, ale rovněž o náhrobky na všech zdejších hřbitovech. Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů Autor: Tichák, Milan Naklad ... Popis vyznamne osobnosti | Sleviste.cz ... . Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů Autor: Tichák, Milan Nakladatel: Burian a Tichák EAN: 9788087274354 ISBN: 978-80-87274-35-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 232 stran, česky Rozměry: 16,6 × 24 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Hledáte Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů od Milan Tichák? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů. Kdo napsal knihu Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů? Autorem je Milan Tichák. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha s názvem Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů je vázaná, má 332 stran a je dostupná v běžné knižní distribuci. Autor: Petra Pášová 13.12.2016 Diskuze Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů - Milan Tichák Autor pohlíží do historie města tentokrát skrze pomníky a pamětní desky v ulicích upomínajíc...

INFORMACE

AUTOR
Milan Tichák
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů.pdf

POPIS

Autor pohlíží do historie města tentokrát skrze pomníky a pamětní desky v ulicích upomínající na významné osobnosti i dějinné události, ale rovněž o náhrobky na všech zdejších hřbitovech. Pomníky a pamětní desky autor popisujeod nejstarších, zachovaných již od středověku (také však těch, které již zmizely), až po nejnovější pamětní kameny (Stolpersteine). Nejde však jen o popis a výčet předmětů, ale především o objasnění historických, společenských či politických okolností, za kterých vznikaly (i proč zanikaly). To vše v literární čtivé formě, na jakou jsou čtenáři Tichákových knih zvyklí. Knihu doprovází na 170 fotografií, k nalezení konkrétních náhrobků pomáhá plánek neředínského hřbitova..

Chcete si přečíst knihu?Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Tichák. Číst Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY