Pohledy do duše - Vnitřní dítě (karty)

Pohledy do duše - Vnitřní dítě (karty) - Eva Kalivodová Štichová | Jesuslecitona.org

...chová Eva - Pohledy do duše - Vnitřní dítě karty, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kalivodová Štichová Eva - Pohledy do duše - Vnitřní dítě karty ... Zboží | POHLEDY DO DUŠE | Křídla Andělská ... . Po přečtení se snažte do slov vcítit tak, jako by byla vaše vlastní, popřípadě si věty upravte takovým způsobem, aby co nejvíce rezonovaly s vaším vnitřní dítětem a viděním světa. POHLEDY DO DUŠE - Vnitřní dítě (karty) Počet karet: 39 ks Pohledy do duše - Vnitřní dítě (karty) Autor: Kalivodová Štichová, Eva Nakladatel: Vydavatelství Eva Kalivodová Štichová EAN: 9788090558489 ISBN: 978-80-905584-8-9 Popis: 1× sada karet, česky Rozměry: 5,7 × 9 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Probuďte své vnitřní dítě afirmací, kterou vždy vysílejte v přítomném čase. Zamíchejte karty, myslete na konkrétní otázku nebo určitou situaci a vytáhněte si ... Pohledy do duše - Vnitřní dítě (39 karet) Kalivodová ... ... . vydání) Probuďte své vnitřní dítě afirmací, kterou vždy vysílejte v přítomném čase. Zamíchejte karty, myslete na konkrétní otázku nebo určitou situaci a vytáhněte si afirmační kartu. Po přečtení se snažte do slov vcítit tak, jako by byla vaše vlastní, popřípadě si věty upravte takovým způsobem, aby co nejvíce ... Pohledy do duše - Vnitřní dítě (39 karet) ... Zamíchejte karty, myslete na konkrétní otázku nebo určitou situaci a vytáhněte si afirmační kartu. Po přečtení se snažte do slov vcítit tak, jako by byla vaše vlastní, popřípadě si věty upravte takovým způsobem, aby co nejvíce rezonovaly s vaším vnitřní dítětem a ... Hledáte Pohledy do duše - Životní cesta (karty) od Eva Kalivodová Štichová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR • Pohledy do duše - Vnitřní dítě (karty) Afirmace jsou slova, formulky či věty, které vycházejí z naší mysli, podporují ji v naplnění našeho přání... Pohledy do duše - Vnitřní dítě (karty) ... Odpovědi na vaše otázky pomocí rad z Universa pohledem do své duše. Zamíchejte karty, myslete na konkrétní otázku nebo určitou situaci a vytáhněte si kartu. Pohledy do duše Eva ...

INFORMACE

AUTOR
Eva Kalivodová Štichová
DIMENZE
7,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohledy do duše - Vnitřní dítě (karty).pdf

POPIS

Afirmace jsou slova, formulky či věty, které vycházejí z naší mysli, podporují ji v naplnění našeho přání či touhy a pocitem se utvrzují. Afirmace je pomocník k realizaci toho, co si přejeme. Myšlenka sama je vyslaná pozitivní energie, která je propojená s naší myslí a srdcem, vedená k našemu přání. Probuďte své vnitřní dítě afirmací, kterou vždy vysílejte v přítomném čase. Zamíchejte karty, myslete na konkrétní otázku nebo určitou situaci a vytáhněte si afirmační kartu. Po přečtení se snažte do slov vcítit tak, jako by byla vaše vlastní, popřípadě si věty upravte takovým způsobem, aby co nejvíce rezonovaly s vaším vnitřní dítětem a viděním světa.

Chcete si přečíst knihu?Pohledy do duše - Vnitřní dítě (karty) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Kalivodová Štichová. Číst Pohledy do duše - Vnitřní dítě (karty) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY