Na onom světě se tomu budeme smát

Na onom světě se tomu budeme smát - Václav Jamek | Jesuslecitona.org

...zítra bude od 15:00 ze své knihy Na onom světě se tomu budeme smát předčítat Václav Jamek ... Na onom světě se tomu budeme smát | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Po celý květen budete v naší minigalerii moci zhlédnout výstavu fotografií, na kterých Josef Ryšánek zachytil v roce 1964 studentské slavnosti v Olomouci. V úvodu k jeho loni vydaným fejetonům, publikovaným v letech 2005-2015 v Listech a shrnutým do svazku Na onom světě se tomu budeme smát, stojí: „Ani jsem si to dost neuvědomoval, ale octl jsem se zřejmě na jakémsi rozcestí.A bylo to rozcestí slepých ulic. Lid měl své chiméry, které jsem nesdílel, a čeští inte ... Na onom světě se tomu budeme smát | Dumknihy.cz - knihy po ... ... .A bylo to rozcestí slepých ulic. Lid měl své chiméry, které jsem nesdílel, a čeští intelektuálové měli zas jiné chiméry, které jsem ... V kritike našej provinčnej politickej scény je kniha presná ako rana na solar. A zároveň je to slušná zaberačka pre bránicu, pretože Jamek je jednoducho nesmierne vtipný. Na onom světě se tomu budeme smát (Jamek Václav, 2016) Nakladatelství Burian a Tichák vydalo v roce 2016 knihu Na onom světě se tomu budeme smát, soubor rozšířených fejetonů, které vyšly v Listech v letech 2005-2015. Články v Listech. Nedá se svítit, číslo 3/2019. Škola formou klipu aneb O vzdělání bez vědomostí, číslo 2/2019. Fejetonek brutalistní, číslo 1/2019 V úvodu k jeho loni vydaným fejetonům, publikovaným v letech 2005-2015 v Listech a shrnutým do svazku Na onom světě se tomu budeme smát, stojí: „Ani jsem si to dost neuvědomoval, ale octl jsem se zřejmě na jakémsi rozcestí. A bylo to rozcestí slepých ulic. Václav Jamek: Na onom světě se tomu budeme smát Autorské čtení. Více info. Lesk a bída překladatelství Václav Jamek. Řekni mi, zrcadlo, co je na světě nejzrádnější ... s tímto zářným pokynem se rázem ocitáme na druhém, nejzazším konci překladatelského konání. ......

INFORMACE

AUTOR
Václav Jamek
DIMENZE
12,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Na onom světě se tomu budeme smát.pdf

POPIS

Soubor fejetonů otištěných v Listech v letech 2005–2015. Původní texty ovšem autor doplňuje a rozvíjí Memorandech, v jakýchsi vysvětlivkách budoucím generacím, jež rozsahem někdy přesahují původní text. Knižní vydání se totiž podle jeho názoru musí vyrovnat s tím, že útvar daného žánru je „časový a příležitostný, často komentuje jevy a události, které jsou v danou chvíli čtenářům srozumitelné i v narážce, ale které se postupně z povědomí vytratí, a po deseti letech už nemusí být zřejmé, čím to chce autor své čtenáře vlastně pobavit, případně dopálit“. Naplnění tak dochází autorovo přesvědčení, že fejeton je vlastně poddruh eseje. „A ke všemu se pak zjevil subjekt další, nečekaný,“do textu začal škodolibě zasahovat autorův „inexistenciální souputník Eberhardt Hauptbahnhof, kdysi básník závratných nížin, leč ani to mu nebylo dost ubohé“.

Chcete si přečíst knihu?Na onom světě se tomu budeme smát ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Jamek. Číst Na onom světě se tomu budeme smát Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY