Meridiánová masáž: Jak rozproudit životní energii

Meridiánová masáž: Jak rozproudit životní energii - Hildegard Schneider, | Jesuslecitona.org

... a meridiánech podle tradiční čínské medicíny, povzbuzuje proudění energie a odstranění blokády, které způsobují onemocnění ... Meridiánová masáž, jak rozproudit životní energii - Eshop ... ... . Její zvláštnost tkví v jemné aplikaci a ve stimulaci celých meridiánových soustav. Podrobný popis Meridiánová masáž, jak rozproudit životní energii. Akupunktura bez jehel: Meridiánová masáž neboli Akupunkt-masáž podle Penzela je stejně jako akupunktura založena na učení o energiích a meridiánech podle tradiční čínské medicíny, povzbuzuje proudění energie a odstranění blokády, které způsobují onemocnění. Meridiánová masáž: Jak rozproudit životní energii Akupunktura bez jehel: Meridiánová masáž neboli Akupunkt-masáž podle Penzela ... Knihy | Meridiánová masáž - Kniha | 1. Čarodějnický obchod ... . Meridiánová masáž: Jak rozproudit životní energii Akupunktura bez jehel: Meridiánová masáž neboli Akupunkt-masáž podle Penzela je stejně jako akupunktura založena na učení o energiích a meridiánech podle tradiční čínské medicíny, povzbuzuje proudění energie a odstranění blokády, které způsobují onemocnění. Meridiánová masáž: Jak rozproudit životní energii Hildegard Schneider, Rita Schneider Meridiánová masáž -- Jak rozproudit životní energii - Schneider Hildegard, Schneider Rita - Akupunktura bez jehel: Meridiánová masáž neboli Akupunkt-masáž podle Penzela je stejně jako akupunktura založena na učení o energiích a meridiánech podle tra Meridiánová masáž Jak rozproudit životní energii . Hildegard Schneider; Rita Steininger; Hildegard Schneider ... Meridiánová masáž neboli Akupunkt-masáž podle Penzela je stejně jako akupunktura založena na učení o energiích a meridiánech podle tradiční čínské medicíny, povzbuzuje proudění energie a odstraňuje blokády ... Akupunkturní neboli meridiánová masáž (APM) má kořeny jak v tradiční čínské medicíně, tak v západní formě masáže. Jedná se o příjemnou terapii, která působí současně na tělo i mysl. Jde o celostní, holistickou metodu ošetření. Meridiánová masáž je vhodná preventivní metoda k udržení zdraví těla i duše. Meridiánová masáž - Hildegard Schneider Akupunktura bez jehel: Meridiánová masáž neboli Akupunkt -masáž podle Penzela je stejně jako akupunktura zalo...

INFORMACE

AUTOR
Hildegard Schneider,
DIMENZE
12,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Meridiánová masáž: Jak rozproudit životní energii.pdf

POPIS

Akupunktura bez jehel: Meridiánová masáž neboli Akupunkt-masáž podle Penzela je stejně jako akupunktura založena na učení o energiích a meridiánech podle tradiční čínské medicíny, povzbuzuje proudění energie a odstranění blokády, které způsobují onemocnění. Její zvláštnost tkví v jemné aplikaci a ve stimulaci celých meridiánových soustav. Ať už se jedná o bolesti hlavy nebo migrény, alergie, onemocnění trávícího traktu nebo bolestivá onemocnění páteře či kloubů – možností aplikace této rozšířené a úspěšné metody je nespočet. Této metody se dá dokonce použít i k eliminování vlivu jizev a k ošetřování v průběhu těhotenství. Tato kniha poskytuje fundovaný a názorný přehled možností aplikace, o praxi a účincích meridiánové masáže.

Chcete si přečíst knihu?Meridiánová masáž: Jak rozproudit životní energii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hildegard Schneider,. Číst Meridiánová masáž: Jak rozproudit životní energii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY