Lovec draků

Lovec draků - Khaled Hosseini | Jesuslecitona.org

...ého věku pro všechny Eviny dcery 2015; Podobné knihy ... Lovec draků | Reknihy ... . Dom pri mešite 2010; Afghánistán mé slzy 2002; A hory odpověděly 2013; všech 6 podobných. Kniha Lovec draků je v Lovec draků mi tak dal nejen jedno vcelku nečekané zjištění, ale také mi nabídl silné rodinné drama, které si nevymyslí nikdo jiný, nežli samotný osud. Natočené je to pak hodně zvláštně a popravdě jsem dost dlouho přemýšlel, zdali se přikloním ke třem nebo spíš čtyřem hvězdám. Lovec draků (anglicky: The Kite Runner) je částečn ... Lovec draků / The Kite Runner (2007) | ČSFD.cz ... . Lovec draků (anglicky: The Kite Runner) je částečně autobiografický román od amerického spisovatele afghánského původu Khaleda Hosseiniho.Je vyprávěn retrospektivně v ich-formě.Román vyšel 29. května 2003 v New Yorku.V češtině vyšel román roku 2009 přeložen Evou Kondrysovou.. Děj Lovec draků - audiokniha obsahuje příběh plný osudovýc...

INFORMACE

AUTOR
Khaled Hosseini
DIMENZE
12,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Lovec draků.pdf

POPIS

Afghánistán, 1975: dvanáctiletý Amír zoufale touží po vítězství v místním turnaji papírových draků a jeho věrný přítel Hasan mu slíbí pomoc. Ani jeden z nich však netuší, že toho odpoledne potká Hasana neštěstí, které jim oběma změní život navždy. Amírova rodina po ruské invazi do Afghánistánu uteče do Ameriky, jednoho dne si však Amír uvědomí, že se do rodné země ovládané Tálibánem musí vrátit, aby našel to jediné, co ve světě nezíská: vykoupení.

Chcete si přečíst knihu?Lovec draků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Khaled Hosseini. Číst Lovec draků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY