Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek

Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek - August Derleth, | Jesuslecitona.org

...na se svým přítelem potká dvojníka Edgara Allana Poea v povídce děsivé jako cokoli, co napsal sám Poe ... Lovecraft, H. P. : Strážci z hlubin času ... . Kniha: Strážci z hlubin času -- Šestnáct mrazivých povídek - August Derleth; Howard Phillips Lovecraft Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Strážci z hlubin času: Podnázev: šestnáct mrazivých povídek: Autor: H.P. Lovecraft & August Derleth ; z anglického originálu The watchers out of time and other přeložil Jindřich Veselý ; doslov, ediční poznámky a komentáře Martin M. Mrskoš: Překladatel: Veselý, Jindřich: Autor textu: Derleth, August William: Vydání ... E-kniha: Strá ... Strážci z hlubin času - August Derleth; Howard Philip ... ... . Mrskoš: Překladatel: Veselý, Jindřich: Autor textu: Derleth, August William: Vydání ... E-kniha: Strážci z hlubin času -- Šestnáct mrazivých povídek - August Derleth; Howard P. Lovecraft. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (šestnáct mrazivých povídek) Zařazeno v kategoriích ... Tyto a podobné příběhy, propojené mezi sebou typickou lovecraftovskou mytologií, naleznete v knize Strážci z hlubin času obsahující patnáct strašidelných povídek, které sepsal přítel a literární následovník H. P. Lovecrafta August Derleth na základě náčrtů a fragmentů z Lovecraftovy pozůstalosti. Strážci z hlubin času Šestnáct mrazivých povídek. Kategorie: horor - fantasy - povídková sbírka. originální název: The Watchers Out of Time and Other originál vyšel: 1974. vydání: Volvox Globator 2016; Volvox Globator 2016  Tyto a podobné příběhy, propojené mezi sebou typickou lovecraftovskou mytologií, naleznete v knize Strážci z hlubin času obsahující patnáct strašidelných povídek, které sepsal přítel a literární následovník H. P. Lovecrafta August Derleth na základě náčrtů a fragmentů ...

INFORMACE

AUTOR
August Derleth,
DIMENZE
6,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek.pdf

POPIS

Kultivovaný gentleman se usadí v domě po svém dědečkovi, aby odhalil temná tajemství pohřbená v útrobách domu. Krásná žena se svým přítelem potká dvojníka Edgara Allana Poea v povídce děsivé jako cokoli, co napsal sám Poe. Sochař se vrací z Paříže, aby vytvořil sochu pocházející z jiného světa – sochu, kterou sám nedokáže ovládnout. Tyto a podobné příběhy, propojené mezi sebou typickou lovecraftovskou mytologií, naleznete v knize Strážci z hlubin času obsahující patnáct strašidelných povídek, které sepsal přítel a literární následovník H. P. Lovecrafta August Derleth na základě náčrtů a fragmentů z Lovecraftovy pozůstalosti. S knihou se můžete na vlastní nebezpečí vydat do mrazivé říše věčné temnoty, kde na vás číhá nadpozemská a nevýslovná hrůza.

Chcete si přečíst knihu?Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor August Derleth,. Číst Strážci z hlubin času: Šestnáct mrazivých povídek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY