Bajonet po němcích

Bajonet po němcích - Jaroslava Šálková | Jesuslecitona.org

...odezřelým je mladý trampský kytarista, což Oliva nemůže přijmout, a hned je o namáhavé soupeření s kriminálním vyšetřovatelem Krouckým postaráno ... BAJONET PO NĚMCÍCH / 3x trampská detektivka Jaroslavy ... ... ... V úvodní povídce Bajonet po Němcích se čtenář teprve seznamuje s místními poměry, s poněkud trhlými obyvateli chatové osady i blízkého městečka Poříčí a mapuje si místo dění. K nosaté chatařce Olivě a jejímu psíkovi Vacínkovi, kterému panička vyká, si teprve hledá vlastní cestu, stejně jako do děje ... Jaroslava Šálková, Bajonet po Němcích, Václav Vávra, 2016; Komentáře. Ke slovu bajonet zatím nikdo nepřidal žádný koment ... Lehké víkendové ... BAJONET PO NĚMCÍCH | Trampský magazín ... ... Jaroslava Šálková, Bajonet po Němcích, Václav Vávra, 2016; Komentáře. Ke slovu bajonet zatím nikdo nepřidal žádný koment ... Lehké víkendové čtení do vlaku nebo na chalupu představují tři příběhy s detektivní zápletkou, zasazené do prostředí chatařských osad a lesních tábořišť trampů. Oliva Foglová, bývalá sekretářka věhlasného pražského advokáta, pátrá po stopách kriminálních ... Kniha Bajonet po Němcích iba za 7,82 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Lehké víkendové čtení do vlaku nebo na chalupu představují tři příběhy s detektivní zápletkou, zasazené do prostředí chatařských osad a lesních tábořišť trampů. Oliva Foglová, bývalá sekretářka věhlasného pražského advokáta, pátrá po stopách kriminálních činů, aby je spolu s poukázáním na pravého pachatele taktně předkládala vyšetřovateli ... Bajonet po Němcích - Šálková Jaroslava Ostatní knihy . Lehké víkendové čtení do vlaku nebo na chalupu představují tři příběhy s detektivní zápletkou, zasazené do prostředí chatařských osad a lesních tábořišť trampů. Oliva Foglová, bývalá sekretářka věhla... V úvodní povídce Bajonet po Němcích se čtenář teprve seznamuje s místními poměry, s poněkud trhlými obyvateli chatové osady i blízkého městečka Poříčí a mapuje si místo dění. K nosaté chatařce Olivě a jejímu psíkovi Vacínkovi, kterému panička vyká, si teprve hledá vlastní cestu, stejně jako do děje ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Bajonet po Němcích. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Bajonet po Němcích. ŠÁLKOVÁ Jaroslava. Info: Vávra Václav, 2016 (1.) - brož., 184 str. EAN: 9788087875094 ISBN: 978-80-87875-09-4 ... Bajonet po Němcích - je lehké víkendové čtení (i...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Šálková
DIMENZE
4,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Bajonet po němcích.pdf

POPIS

Lehké víkendové čtení do vlaku nebo na chalupu představují tři příběhy s detektivní zápletkou, zasazené do prostředí chatařských osad a lesních tábořišť trampů. Oliva Foglová, bývalá sekretářka věhlasného pražského advokáta, pátrá po stopách kriminálních činů, aby je spolu s poukázáním na pravého pachatele taktně předkládala vyšetřovateli Krouckému.Pomocníky jsou sousedé ze Staré osady, kde stále vládne kolorit Divokého Západu – svérázný docent Jeřábek, malíř Kotík, prodávající kresby svých modelek po hospodách, dále kovboj Střecha a zasmušilý zálesák Cal vera s gibsonem a vlčákem po boku. Mezi chatami se plíží podivín Karbulka, jenž chatařům vyhlásil nesmiřitelnou válku. Čas nad městečkem Poříčí, nad řekou, chatařskou oblastí, zalesněnými kopci a skalnatými roklemi plyne tiše a pomalu rychlostí letního deště. Krajina voní trávou, rozpáleným pískem ze skal, a dřevěnými stěnami srubů. A zločinně prolitou krví, samozřejmě.

Chcete si přečíst knihu?Bajonet po němcích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Šálková. Číst Bajonet po němcích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY