Záblesk v temnotě: Jak jsem žil s vědou (Paměti II)

Záblesk v temnotě: Jak jsem žil s vědou (Paměti II) - Richard Dawkins | Jesuslecitona.org

... Dawkins Druhý díl autobiografie nejznámějšího světového evolučního biologa, skeptika a ateisty se soustředí na dobu pozdějších úspěchů, kdy autor pokračuje na cestě intelektuálního vývoje a vědeckého zkoumán ... Posileni zil | Sleviste.cz ... ... Jak jsem žil s vědou (Paměti II) DAWKINS Richard. Info: Dybbuk, 2016 (1.) - váz., 480 str. Z angl. přel. K. Ctiborová EAN: 9788074381553 ISBN: 978-80-7438-155-3. Hodnocení: 0 hodnocení Záblesk v temnotě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: ... Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Souhlasím. MENU. ZAVŘÍT. ... Záblesk v temnotě - Jak jsem žil s vě ... Posileni zil | Sleviste.cz ... . Hodnocení: 0 hodnocení Záblesk v temnotě 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: ... Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Souhlasím. MENU. ZAVŘÍT. ... Záblesk v temnotě - Jak jsem žil s vědou (Paměti II) Záblesk v temnotě - Jak jsem žil s vědou (Paměti II) DAWKINS RICHARD. Přidat Odebrat Ks. Skladem. Cena s DPH 379 K ... Záblesk v temnotě - Jak jsem žil s vědou (Paměti II) - Richard Dawkins . Druhý díl autobiografie nejznámějšího světového evolučního biologa, skeptika a ateisty se soustředí na dobu pozdějších úspěchů, kdy autor pokračuje na cestě intelektuálního vývoje a vědeckého zkoumání. Záblesk v temnotě - Jak jsem žil s vědou (Paměti II) - Richard Dawkins Druhý díl autobiografie nejznámějšího světového evolučního biologa, skeptika a ateisty se soustředí na dobu pozdějších úspěchů, kdy autor pokr...

INFORMACE

AUTOR
Richard Dawkins
DIMENZE
4,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Záblesk v temnotě: Jak jsem žil s vědou (Paměti II).pdf

POPIS

Druhý díl autobiografie nejznámějšího světového evolučního biologa, skeptika a ateisty se soustředí na dobu pozdějších úspěchů, kdy autor pokračuje na cestě intelektuálního vývoje a vědeckého zkoumání. Po vydání prvních knih, které se staly bestselery a přinesly s sebou i neočekávanou celosvětovou slávu, začaly přicházet pozvánky na světové konference a vystupování v televizi. Objevily se ale také první kontroverze, nesouhlas a boj s ignorancí, které však jen přispěly k posílení vlastních názorů a důrazu na otevřenou mysl. Kniha není psána vytvořena chronologicky. Jedná se spíše o řadu vzpomínek psaných s nadhledem, rozdělených tematicky a přerušovaných odbočkami a humornými historkami, jako je například televizní natáčení „taxíkové evoluční teorie“. Znovu se objevuje Oxford a další význačné univerzity – tentokrát jako místa, kde Dawkins vyučuje na profesorských postech. Spolu s autorem cestujeme po celém světě, připojujeme se k vědeckému výzkumu hmyzu v Panamském průplavu, želv na Galapágách či lemurů v Jižní Karolíně. Účastníme se vědecké konference na německém zámku, vystupování v japonské televizi nebo debaty týkající se náboženství na americké jižanské univerzitě.

Chcete si přečíst knihu?Záblesk v temnotě: Jak jsem žil s vědou (Paměti II) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Dawkins. Číst Záblesk v temnotě: Jak jsem žil s vědou (Paměti II) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY