Vynikněte!: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou

Vynikněte!: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou - John G. Miller | Jesuslecitona.org

...zvýšily tržby i podíl na trhu a budovaly si dobrou pověst ... Vynikněte! - John G. Miller | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou) autor: Miller John G. dopor. cena: 249 Kč naše cena: 222Kč 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou. 0% 0 0. Hodnotit lze až po přihlášení 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou. MILLER John G. Info: Motiv Press, 2016 (1.) - brož., 212 str. Z angl. přel. J. Ringelová Vynikněte! ... Vynikněte! - John G. Miller | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... .) - brož., 212 str. Z angl. přel. J. Ringelová Vynikněte!: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou John G. Miller Nakladatel: Motiv Press 2018 (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou) Vynikněte! (47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou) ... Díky trefným a vždy stejně podnětným příspěvkům je kniha Vynikněte! současně příručkou, rádcem i zdrojem inspirace. Je plná praktických nápadů, které jednotlivci i týmy od ... John G. Miller: Vynikněte! - 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou. Nicholas Taleb: Černá labuť - N...

INFORMACE

AUTOR
John G. Miller
DIMENZE
7,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Vynikněte!: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou.pdf

POPIS

Vynikající společnosti dennodenně podnikají kroky a prosazují standardy, aby si udržely zákazníky, zvýšily tržby i podíl na trhu a budovaly si dobrou pověst. Všichni v těchto společnostech se drží hodnot a konají kroky, ať už individuálně či kolektivně, které nejsou vždy lehké ani zřejmé, ale zato nepřekonatelně účinné. John Miller nám v této moudré a přístupně napsané knize díky své oddanosti zásadám osobní odpovědnosti a na základě silných a pravdivých příběhů těch nejlepších společností předkládá zásady a způsoby chování, které tyto společnosti odlišují od průměrných, a nabízí čtenářům cestu, jak tyto principy uplatnit v jejich vlastní práci. Díky trefným a vždy stejně podnětným příspěvkům je kniha Vynikněte! současně příručkou, rádcem i zdrojem inspirace. Je plná praktických nápadů, které jednotlivci i týmy od zasedacích místností až po sklad mohou a měli by využívat každý den a pomoci tak vytvořit uznávanou společnost, se kterou budou spokojení jak zákazníci, tak akcionáři.

Chcete si přečíst knihu?Vynikněte!: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John G. Miller. Číst Vynikněte!: 47 způsobů, jak přeměnit vaši společnost v jedinečnou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY