Milíře

Milíře - Klára Goldstein | Jesuslecitona.org

...aurant located within the hut provides catering ... Kiosek Milíře - Home - Rádlo - Menu, Prices, Restaurant ... ... . Wireless internet connection is available free of charge. Milíře (germane (Tachauer) Brand) estas municpo en Ĉeĥio, en distrikto Tachov, troviĝanta proksimume 6 km okcidente de distrikta urbo Tachov. Ĝi havas areon 14,89 km² en mezproksima alteco ĉirkaŭ 635 m en montaro Bohemia arbaro . Kiosek Milíře, Rádlo (okres Jablonec nad Nisou). 1,6 tis. To se mi líbí. Rychlé občerstvení, pizza ... Kiosek Milíře - Home - Rádlo - Menu, Prices, Restaurant ... ... . To se mi líbí. Rychlé občerstvení, pizza, odpočinek, příjemné posezení, dětské hřiště, sezónní otevírací doba Holiday Home Borovice is set in Milíře and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 33 km from Rozvadov. 723 949 444. Chata Milíře Martin Vyšinský - správce Pec pod Sněžkou 105 542 21, Pec pod Sněžkou. 607 637 637. 491 420 700. [email protected] Chata Milíře je tradiční horská chata, která se nachází uprostřed ničím nerušené přírody a nedaleko významného dovolenkového střediska Pec pod Sněžkou.Chata Milíře je obklopena hlubokými lesy a hosté se zde mohou těšit na klid a nerušenou pohodu. Ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny přátel . Milíře se pojedou - virtuálně Změřte svoje síly s ostatními soupeři. Většina z vás pilně švihá, tak by byla škoda nezjistit, jak na tom jste v porovnání s ostatními. Milíře är en ort i Tjeckien. [1] Den ligger i kommunen Okres Tachov och länet Plzeň, i den västra delen av landet, 140 km väster om huvudstaden Prag.Milíře ligger 631 meter över havet [1] och antalet invånare är 181. [1]Terrängen runt Milíře är varierad, och sluttar österut. [a] Den högsta punkten i närheten är 790 meter över havet, 4,4 km sydväst om Milíře. Milíře (německy (Tachauer) Brand) je obec v okrese Tachov, nalézající se asi 6 km západně od okresního města Tachov.Má rozlohu 14,89 km² v průměrné nadmořské výšce okolo 635 m v pohoří Český les.Žije zde 271 obyvatel....

INFORMACE

AUTOR
Klára Goldstein
DIMENZE
12,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Milíře.pdf

POPIS

Druhá sbírka Kláry Goldstein (nar. 1988) Milíře patří k těm výjimečným. V jejích verších jsme svědky prolínání existenciálního s intimním, privátního s angažovaným. Sbírka se vyznačuje originální metaforikou a naléhavostí sdělení. Do básní se prolíná také odborný zájem básnířky o latinskoamerickou poezii 50. let a tamní levicově orientované autory. Milíře výtvarně doprovodil brněnský výtvarník Petr Veselý.

Chcete si přečíst knihu?Milíře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Goldstein. Číst Milíře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY