Deník sráče

Deník sráče - - | Jesuslecitona.org

... Martin Goffa Dívka, která lhala - Pavel Jansa Dobří sousedé - A ... Deník sráče - AUTOR NEZNÁMÝ | Elektronická kniha na Alza.cz ... . J. Bannerová Dovolenkáři - Emma Straubová Celkem jsem v lednu přečetla sedm knih a byly jimi : Ve stínu černých ptáků Cat Wintersové, Vánoční koleda Charlese Dickense, Nejšťastnější dívka na světě Jessicy Knollové, Illuminae spisovatelského dua Kaufmanová - Kristoff, Cinder Marissy Meyerové, Deník sráče od anonymního autora a na závěr měsíce jsem přečetla Kuchařku Stařenky Oggové z pera Terryho ... „Rád sem ubližoval ženskejm… Tejral sem je psychicky… D ... Kniha Deník sráče - neuveden | knizniklub.cz ... ... „Rád sem ubližoval ženskejm… Tejral sem je psychicky… Dělalo mi to dobře." Jen dokud se všecko neobrátilo proti mně, přiznává v brutálně upřímné, vtipné a zřejmě autentické zpovědi čtyřicetiletý mediální šíbr, cynik a bývalý alkoholik. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Deník sráče. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Deník sráče. autor neuveden. Info: Leda, 2016 (1.) - váz., 196 str. EAN: 9788073354541 ISBN: 978-80-7335-454-1. Hodnocení: Cynik je člověk, který je schopen racionálního a věcného uvažování, aniž by se navenek zatěžoval emocemi, které jsou v ten okamžik zbytečné, až možná kontraproduktivní. RECENZE Deník sráče Kniha, která i deset let po svém vydání budí kontroverzi, vám nezabere více než dvě hodiny četby. Přímé, neotřelé, jiné, prostě zvláštní. Když už jsme u těch sráčů, zkuste třeba Sráče (Richard Price), Deník sráče (autor neznámý) nebo Všem sráčům navzdory aneb Válka, o které nechcete nic vědět Jana Urbana. Sráči napříč žánry, vyberte si 🙂 A v dalších recenzích už budu psát slušně, slibuji. Co budu číst: Leda. 21 lekcí pro 21. století. 369 Kč Veřejné finance autor: Maaytová Alena, Pavel Jan, Ochrana František, kolektiv doporučená cena: 299 Kč naše cena:254Kč...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník sráče.pdf

POPIS

„Rád sem ubližoval ženskejm… Tejral sem je psychicky… Dělalo mi to dobře.“ Jen dokud se všecko neobrátilo proti mně, přiznává v brutálně upřímné, vtipné a zřejmě autentické zpovědi čtyřicetiletý mediální šíbr, cynik a bývalý alkoholik. Vstupte do zmateného světa špičkové reklamy, kam se vyšvihl jako nanicovatý mladík z irského buranova, poznejte drsnou atmosféru velkoměsta, kde se tento privilegovaný kretén snaží překřičet samotu posedlostí, silnými slovy a občas i pěstmi. Příběh sice vypráví kreativec znalý mnoha profesionálních triků, v tomto případě je ale nepoužil, protože na tak horečnaté chrlení bolesti lidská fantazie nemá. Svůj životní příběh tu totiž čtenářům předkládá zavilý manipulátor a zoufalý trosečník, který svým životním stylem požírá sám sebe – zároveň však člověk poctivě přiznávající, že sklidil, co zasel, jedinec budící současně odpor i soucit… a místy dokonce překvapivé ztotožnění. Jeho nahlédnutí do pofiderních zákoutí raněné lidské duše vyvolává ohlas po celém světě.

Chcete si přečíst knihu?Deník sráče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Deník sráče Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY