Naše třídní je mimozemšťan!

Naše třídní je mimozemšťan! - Jiří Šandera | Jesuslecitona.org

...za - podezírají všechny kolem, hlavně učitele, že právě oni jsou z jiné planety ... Naše třídní je mimozemšťan! / Nejlevnější knihy ... . Naše třídní je mimozemšťan!. Kdo napsal knihu Naše třídní je mimozemšťan!? Autorem je Jiří Šandera. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Naše třídní je mimozemšťan! - 2.vydání - Jiří Šandera „Naše třídní je mimozemšťan! Vím to jistě!" S takovou zaručenou zprávou přišla jednoho pondělního rána do školy Katka. Zpráva se rozkřikla po celé škole. Jiří Šandera příběh ze školního prostř ... Desky na tridni knihu levně | Blesk zboží ... . Zpráva se rozkřikla po celé škole. Jiří Šandera příběh ze školního prostředí Ilustrace Kamila Pokorná DPC 279,- Kč PROLISTOVAT Anotace „Naše třídní je mimozemšťan! Vím to jistě!" S ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Naše třídní je mimozemšťan! Hodnocení produktu: 0% „Naše třídní je mimozemšťan! Vím to jistě!" S takovou zaručenou zprávou přišla jednoho pondělního rána do školy Katka. Zpráva se rozkřikla po celé škole. ......

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šandera
DIMENZE
7,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Naše třídní je mimozemšťan!.pdf

POPIS

Kamarádi - Bára, Katka, Monika a Honza - podezírají všechny kolem, hlavně učitele, že právě oni jsou z jiné planety. Když v knihovně objeví tajemnou knihu o mimozemské civilizaci, stane se něco, o čem ani nesnili - dostanou šanci odletět na planetu Majusa. Musí však překonat spoustu překážek a splnit nelehké úkoly. Podaří se jim to? Odletí všichni? Od toho okamžiku se jim změní život. Zažívají jedno dobrodružství za druhým, napětí, strach, ale i první lásku a zkoušku přátelství. Příběh ze školního prostředí má detektivní zápletku a nečekané rozuzlení. Přečteš ho jedním dechem.

Chcete si přečíst knihu?Naše třídní je mimozemšťan! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šandera. Číst Naše třídní je mimozemšťan! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY