Endometrióza a neplodnost

Endometrióza a neplodnost - Bob Flaws | Jesuslecitona.org

... (operačních zákroky, předepisování antidepresiv) a jejich účinnost je často neuspokojivá ... Endometrioza - tihi napadač | Bračna neplodnost, sterilitet ... . Tato kniha je "manuál první pomoci". Příznaky endometriózy. Endometrióza se nejčastěji objevuje u žen v reprodukčním věku. Ze začátku se projevuje hlavně bolestivou menstruací, která může být mnohem silnější, než na co je žena zvyklá.Obvyklé jsou také tlaky a bolesti v podbřišku.Kromě toho může žena pociťovat bolest při pohlavím styku.Dalším příznakem bývají nez ... ENDOMETRIÓZA ... .Kromě toho může žena pociťovat bolest při pohlavím styku.Dalším příznakem bývají nezřídka kdy stopy krve v moči. Endometrióza je choroba, ktorú ovplyvňujú genetické, hormonálne, imunologické a anatomické faktory. Najčastejšie sa vyskytuje medzi 20. a 35. rokom, ale postihuje aj staršie ženy. Popisuje sa u polovici žien s bolestivou menštruáciou, 75 percent žien s bolesťami v oblasti panvy a 25 - 40 percent žien, ktoré majú problémy ... Endometrióza a neplodnost Název práce v AJ: Endometriosis and Infertility Datum zadání: 2013-01-18 Datum odevzdání: 2013-05-03 Vysoká škola, fakulta, ústav: Univerzita Palackého v Olomouci Fakulta zdravotnických věd Ústav porodní asistence Endometrioza je čest poremećaj koji pogađa žene u reproduktivnom dobu. Javlja se kada normalno tkivo endometrijuma (unutrašnji sloj materice) počne da raste izvan materice. Ovo izmešteno tkivo se može usaditi i rasti bilo gde unutar trbušne dup...

INFORMACE

AUTOR
Bob Flaws
DIMENZE
8,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Endometrióza a neplodnost.pdf

POPIS

Výzkumy ukazují, že endometrióza zasahuje 15% amerických žen v reprodukčním věku a je hlavní příčinou neplodnosti. Tato kniha vysvětluje, proč jsou endometrióza a neplodnost v současné západní společnosti na vzestupu a popisuje, jak tradiční čínská medicína tato dvě často spolu související onemocnění diagnostikuje a léčí. Kniha zahrnuje návody prevence, stravování, cvičení a relaxačních terapií. Americký spisovatel Bob Flaws patří k nejpopulárnějším autorům v oboru čínské medicíny v anglickém jazyce. Napsal, přeložil nebo vydal více než 80 knížek o čínské medicíně a desítky článků publikovaných v odborných časopisech i populárním tisku. Je bývalým prezidentem a doživotním profesorem Asociace pro akupunkturu v Coloradu, profesorem a ředitelem Národní akademie akupunktury a orientální medicíny a vydavatelem jejího čtvrtletního časopisu. Podle českých statistik trpí u nás endometriózou kolem 250 000 žen – u 30 – 50 % z nich způsobuje endometrióza neplodnost. Konvenční metody léčení jsou někdy dosti drastické – od operačních zákroků po předpisování antidepresiv - a jejich účinnost je často neuspokojivá. Proto přináší nakladatelství Anahita tento „manuál první pomoci“ při endometrióze také českým ženám.

Chcete si přečíst knihu?Endometrióza a neplodnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bob Flaws. Číst Endometrióza a neplodnost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY