Sedm krátkých přednášek z fyziky

Sedm krátkých přednášek z fyziky - Carlo Rovelli | Jesuslecitona.org

...derní fyzika, vzešlá.. | Nakladatelství Dokořán Sedm krátkých přednášek z fyziky ... Sedm krátkých přednášek z fyziky - Carlo Rovelli | KOSMAS ... ... . Autor: Carlo Rovelli | Vydavateľstvo: Dokořán. Dátum vydania: 15.08.2016 Fyzika je opravdovým dobrodružstvím poznání. A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeho chápání světa daleko za hranice běžné představivosti. Rovelliho nejnovější ... Fyzika je opravdovým dobrodružstvím poznání. A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeh ... Sedm krátkých přednášek z fyziky - Carlo Rovelli | KOSMAS ... ... . A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeho chápání světa daleko za hranice běžné představivosti. Rovelliho nejnovější kniha je souborem sedmi esejů, napsaných původně pro kulturní rubriku nedělních novin. Přes svou stručnost poskytují báječný a vyvážený přehled ... Sedm krátkých přednášek z fyziky. Fyzika je opravdovým dobrodružstvím poznání. A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeho chápání světa daleko za hranice běžné představivosti. Rovelliho nejnovější kniha je souborem sedmi esejů, napsaných původně pro kulturní rubriku ... Sedm krátkých přednášek z fyziky. Carlo Rovelli. Fyzika je opravdovým dobrodružstvím poznání. A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeho chápání světa daleko za hranice běžné představivosti. Kniha: Sedm krátkých přednášek z fyziky - Carlo Rovelli. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Fyzika otvára okná, z ktorých sa dá dovidieť ďaleko. To, čo vidíme, nás privádza do úžasu. Zisťujeme, že sme plní predsudkov a náš intuitívny obraz sveta je čiastočný, úzkoprsý, neúplný. Vždy keď sa dozvedáme niečo nové, svet sa nám začína meniť pred očami. ... Sedm krátkých přednášek z fyziky. Carlo Rovelli. Sedm krátkých přednášek z fyziky; Sedm krátkých přednášek z fyziky. Nakladatelství: Dokořán. Autor: Carlo Rovelli. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2016 Počet stran: 96 Jazyk: cs Formát: PDF2 Cena s DPH: 99 Kč. Cena ......

INFORMACE

AUTOR
Carlo Rovelli
DIMENZE
12,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedm krátkých přednášek z fyziky.pdf

POPIS

Fyzika je opravdovým dobrodružstvím poznání. A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeho chápání světa daleko za hranice běžné představivosti. Rovelliho nejnovější kniha je souborem sedmi esejů, napsaných původně pro kulturní rubriku nedělních novin. Přes svou stručnost poskytují báječný a vyvážený přehled hlavních aspektů současné fyziky a kosmologie. Lekce se postupně věnují Einsteinově obecné teorii relativity, kvantové mechanice, globální architektuře kosmu, elementárním částicím, pokusům o kvantování gravitace, principiální náhodě, povaze času a termodynamice černých děr. Závěrečná sedmá lekce popisuje, jaké je naše vlastní místo ve fyzikální realitě, jak ji dnes známe.Lekce byly napsány především pro ty, kdo vědí jen málo anebo vůbec nic o přírodních vědách, jejich literární styl a obsah však ocení i odborně poučený čtenář. V Itálii se tato elegantně napsaná knížka z roku 2015 stala bestselerem a bude přeložena do více než 20 jazyků.

Chcete si přečíst knihu?Sedm krátkých přednášek z fyziky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carlo Rovelli. Číst Sedm krátkých přednášek z fyziky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY