O přistěhovalectví a uprchlících

O přistěhovalectví a uprchlících - Michael Dummett | Jesuslecitona.org

...! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... PDF Úmluva O Právním Postavení Uprchlíků ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Sociolog Petr Hampl vysvětluje, jaký je rozdíl mezi skutečným uprchlíkem, přistěhovalcem a kolonistou. A co to znamená pro současnou evropskou situaci. Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha O přistěhovalectví a uprchlících - Michael Dummett, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze O přistěhovalectví a uprchlících - Michael Dummett. Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania w ... PDF Úmluva O Právním Postavení Uprchlíků ... . Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. O přistěhovalectví a uprchlících Michael Dummett Sir Michael Dummett se v knize srozumitelnou formou vyrovnáv...

INFORMACE

AUTOR
Michael Dummett
DIMENZE
8,63 MB
NÁZEV SOUBORU
O přistěhovalectví a uprchlících.pdf

POPIS

Sir Michael Dummett se v knize srozumitelnou formou vyrovnává s typickými argumenty odpůrců imigrace (uprchlíci jako kulturní a ekonomická hrozba, přelidnění atd.) a nabízí přístup založený na povinnosti státu pomáhat druhým v nouzi, právu na útočiště a zachování lidské důstojnosti potřebných. Byť Dummett neupírá státům právo odmítat cizince, ukazuje na konkrétních příkladech, že uplatnění tohoto práva je často motivováno rasismem a xenofobií a že mnohdy porušuje Ženevskou úmluvu o uprchlících. Ukazuje též, jak se v Británii heslo „tvrdé politiky vůči přistěhovalcům“ odpoutalo od reality a stalo se prostředkem, jímž se politické strany snaží získat hlasy voličů. Podle Dummetta je řešení přistěhovaleckých a uprchlických vln nakonec možné jen na mezinárodní úrovni a předpokládá omezení sobectví zejména ze strany rozvinutých států.

Chcete si přečíst knihu?O přistěhovalectví a uprchlících ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Dummett. Číst O přistěhovalectví a uprchlících Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY