Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé

Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé - Karel Mařík | Jesuslecitona.org

...ářům přehled 189 druhů drahých kamenů, ... Encyklopedie drahých kamenů Proč jsou drahé kameny tak drahé ... ... Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drah ... Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé. Encyklopedie drahých kamenů z pera významného českého gemologa Karla Maříka přináší odborným i laickým čtenářům přehled 189 druhů drahých kamenů, rozdělených do 5 kategorií dle frekvence používání a vzácnosti. Náš internetový obchod nabízí drahé ka ... Drahé kameny od Petry | E-shop ... . Náš internetový obchod nabízí drahé kameny, které dělají radost. Pokud chcete získat levný kámen a ušetřit, tak si honem nalistujte jiné webové obchody. My se snažíme nabízet výběr kvalitních kamenů, které dělají radost i nám a jsou tak originály, které se řadí mezi drahé kameny. Nově přidané: Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé (978-80-7428-296-6) Kniha - autor Karel Mařík, 300 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Encyklopedie drahých kamenů z pera významného českého gemologa Karla Maříka přináší odborným i laickým čtenářům přehled 189 druhů drahých kamenů, rozdělených do 5 kategorií dle frekvence používání a ... Encyklopedie drahých kamenů Proč jsou drahé kameny tak drahé Karel Mařík. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Přidat do poličk...

INFORMACE

AUTOR
Karel Mařík
DIMENZE
11,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé.pdf

POPIS

Encyklopedie drahých kamenů z pera významného českého gemologa Karla Maříka přináší odborným i laickým čtenářům přehled 189 druhů drahých kamenů, rozdělených do 5 kategorií dle frekvence používání a vzácnosti. U každého je uvedena tvrdost, chemické složení, index lomu, specifická váha, dvojlom, disperze, pleochroizmus a magnetická susceptibilita, přičemž všechny číselné údaje byly pro tuto publikaci důkladně revidovány. Vyjma toho autor u každého kamene zmiňuje lokalitu výskytu, obchodní názvy, odrůdy, zvláštní znaky, velikost, unikáty, kameny podobné nebo imitace, jejich použití, úpravy a péči o ně. Důležitou součástí knihy je i obrazový doprovod v podobě 700 původních fotografií surovin a fasetovaných kamenů. Vyjma nich doplňují popis každého kamene piktogramy, které jasně určují možné barevné odstíny a odpovídající cenu.

Chcete si přečíst knihu?Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Mařík. Číst Encyklopedie drahých kamenů: Proč jsou drahé kameny tak drahé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY