Alex za zrcadlem

Alex za zrcadlem - Alex Bellos | Jesuslecitona.org

...ejte knihu Alex za zrcadlem v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Alex za zrcadlem - Alex Bellos | Databáze knih ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Objednávajte knihu Alex za zrcadlemod autora Bellos, Alex v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk. Rýchle odoslanie, skvelé ceny Koupelnová skříňka se zrcadlem ALEX BBC21WT je vyrobená z MDF desky, která je opatřená lakovaným nátěrem. Nátěr v bílé barvě působí velice vkusně a zároveň chrání skříňku před vlhkostí a plísní. Za jednokřídlovými dveřmi se nachází úložný prostor s po ... Alex za zrcadlem (Alex Bellos) > kniha | PreSkoly.sk ... . Za jednokřídlovými dveřmi se nachází úložný prostor s policí. Bellos, Alex: Název: Alex za zrcadlem: Podnázev: jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech: Autor: Alex Bellos ; ilustrace The Surreal McCoy ; z anglického originálu Alex through the looking glass přeložil Ondrej Majer: Překladatel: Majer, Ondrej: Ilustrátor: Surreal McCoy: Vydání: První vydání v českém jazyce ... Alex Bellos, autor bestselleru Alexova dobrodružství v zemi čísel , se opět ujal role zábavného a současně trpělivého průvodce. Z abstraktního světa matematiky se tentokrát vrací do světa konkrétní každodenní zkušenosti. ... Alex za zrcadlem - Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech Alex Bellos. Běžná ... Knihu Alex za zrcadlem vydalo nakladatelství Dokořán. Wayne Dyer přichází se svou novinkou Splněná přání . Představivost je podle něj největší dar, kterým každý člověk disponuje a je jen na něm, jak s ním bude dále pracovat a jak bude tuto schopnost využívat a rozvíjet. Bellos, Alex: Alexova dobrodružství v zemi čísel (recenze) Bellos, Alex: Alex za zrcadlem (recenze) Barrow, John D.: Sto důležitých věcí o matematice a umění, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte) (recenze) Alex za zrcadlem - Jak se čísla odrážejí v životě a život v číslech autor: Bellos Alex dopor. cena: 348 Kč naše cena: 292Kč...

INFORMACE

AUTOR
Alex Bellos
DIMENZE
11,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Alex za zrcadlem.pdf

POPIS

Náš nesmírně složitý svět se překvapivě často řídí neočekávanými matematickými schématy. Alex Bellos, autor bestselleru Alexova dobrodružství v zemi čísel , se opět ujal role zábavného a současně trpělivého průvodce. Z abstraktního světa matematiky se tentokrát vrací do světa konkrétní každodenní zkušenosti. Na cestě matematickou krajinou potkáme trojúhelníky, rotace a mocninové zákony, ale i fraktály, kužele a křivky. Autor se s vámi podělí o výsledky své ankety, ve které hlasovalo 30 000 respondentů o nejoblíbenější číslo na světě. Seznámí vás s fascinujícím počítačovým programem zvaným Hra života i se záludnostmi matematické logiky a exponenciálního růstu. Najednou zjistíte, že jste nějakým nepochopitelným způsobem pochopili svět komplexních čísel. Tato kniha je o tom, co všechno byste na střední škole bývali rádi věděli o matematice, ale netušili jste, že se na to můžete zeptat.

Chcete si přečíst knihu?Alex za zrcadlem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex Bellos. Číst Alex za zrcadlem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY