Záblesk v temnotě

Záblesk v temnotě - Richard Dawkins | Jesuslecitona.org

...zkoumání. Objednávejte knihu Záblesk v temnotě v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Záblesk v temnotě - Richard Dawkins | Knihy Dobrovský ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Záblesk v temnotě: Jak jsem žil s vědou Druhý díl autobiografie nejznámějšího světového evolučního biologa, skeptika a ateisty se soustředí na dobu pozdějších úspěchů, kdy autor pokračuje na cestě intelektuálního vývoje a vědeckého zkoumání. Po vydání prvních knih, které se staly bestselery a přinesly s sebou ... Kniha Zábl ... Záblesk v temnotě - Richard Dawkins | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Po vydání prvních knih, které se staly bestselery a přinesly s sebou ... Kniha Záblesk v temnotě (Richard Dawkins) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Záblesk v temnotě - Dawkins Richard - Druhý díl autobiografie nejznámějšího světového evolučního biologa, skeptika a ateisty se soustředí na dobu pozdějších úspěchů, kdy autor pokračuje na cestě intelektuálního vývoje a vědeckého zkoumání. Po vydání Záblesk v temnotě (česky) Záblesk v temnotě . Richard Dawkins. Bežná cena 15,51 € Cena v knihkupectvích je 15,51 € U nás ušetříte 0,54 € Ušetríte: 0,54 € 14.97 € Expedice za 2 až 3 dny ... Záblesk v temnotě. Richard Dawkins. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 9.4. u Vás doma (Typy doručení ... Záblesk v totalitní temnotě - pokus o výzkum mezinárodních vztahů v období reformního komunismu PETR DRULÁK Následující stať se zabývá vztahem výzkumu mezinárodních vztahů (dále jen MV) a po-litické moci v komunistickém Československu, přičemž se soustředí na období druhé po-loviny 60. let....

INFORMACE

AUTOR
Richard Dawkins
DIMENZE
4,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Záblesk v temnotě.pdf

POPIS

Druhý díl autobiografie nejznámějšího světového evolučního biologa, skeptika a ateisty se soustředí na dobu pozdějších úspěchů, kdy autor pokračuje na cestě intelektuálního vývoje a vědeckého zkoumání. Po vydání prvních knih, které se staly bestselery a přinesly s sebou i neočekávanou celosvětovou slávu, začaly přicházet pozvánky na světové konference a vystupování v televizi. Objevily se ale také první kontroverze, nesouhlas a boj s ignorancí, které však jen přispěly k posílení vlastních názorů a důrazu na otevřenou mysl. Kniha není psána vytvořena chronologicky. Jedná se spíše o řadu vzpomínek psaných s nadhledem, rozdělených tematicky a přerušovaných odbočkami a humornými historkami, jako je například televizní natáčení „taxíkové evoluční teorie“. Znovu se objevuje Oxford a další význačné univerzity – tentokrát jako místa, kde Dawkins vyučuje na profesorských postech. Spolu s autorem cestujeme po celém světě, připojujeme se k vědeckému výzkumu hmyzu v Panamském průplavu, želv na Galapágách či lemurů v Jižní Karolíně. Účastníme se vědecké konference na německém zámku, vystupování v japonské televizi nebo debaty týkající se náboženství na americké jižanské univerzitě.

Chcete si přečíst knihu?Záblesk v temnotě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Dawkins. Číst Záblesk v temnotě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY