Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt

Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt - Edward O. Wilson | Jesuslecitona.org

...ní konflikt - Edward Osborne Wilson - Edward Osborne Wilson je jedním z nejuznávanějších biologů dneška, ... Smysl lidské existence — Nakladatelství Argo ... .. | Nakladatelství Dokořán › Wilson Edward O.: Smysl lidské existence - Evoluce a náš vnitřní konflikt. ... Smysl lidské existence - Evoluce a náš vnitřní konflikt. Autor: Wilson Edward O. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Edward Osborne Wilson je jedním z nejuznávanějších biologů dneška. Zboží ze stejné kategorie - Smysl lidské existence - Evoluce a náš vnitřní konflikt Kniha o fyzice - O ... Tip na knihu: Smysl lidské existence (Edward Osborne ... ... . Zboží ze stejné kategorie - Smysl lidské existence - Evoluce a náš vnitřní konflikt Kniha o fyzice - Od velkého třesku ke kvantovému znovuzrození: ... Kód: 0273228 Smysl lidské existence. Kdo napsal knihu Smysl lidské existence? Autorem je Edward Osborne Wilson. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt Edward Osborne Wilson je jedním z nejuznávanějších biologů dneška, pro svou průkopnickou práci bývá často nazýván "otec sociobiologie" nebo "otec biodiverzity" a mezi biology je znám jako největší znalec života společenství mravenců. Smysl lidské existence. Evoluce a náš vnitřní konflikt Autor: Edward Osborne Wilson Přeložil: Aleš Drobek. Počet stran: 184 Vazba: pevná s přebalem Formát: 145×203 mm ISBN: 978-80-7363-2003-5 Doporučená cena: 248 Kč. Knihu Smysl lidské existence vydalo nakladatelství Dokořán v edici Aliter. Ukázka z knihy 36 důkazů boží existence-- autor: Newbergerová Goldsteinová Rebecca Objevování existence s Husserlem a Heideggerem-- autor: Lévinas Emmanuel Škvíry existence-- autor: Brach-Czaina Jolanta Smysl lidské existence - Evoluce a náš vnitřní konflikt-- autor: Wilson Edward O. Smysl lidské existence. Nakladatelství: Dokořán. Podtitul: Evoluce a náš vnitřní konflikt Autor: Edward Osborne Wilson. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2016 Počet stran: 184 Jazyk: cs Formát: PDF2 Cena s DPH: 149 Kč. Cena bez DPH: ... Autor je jedným z najuznávanejších biológov dneška, nazývaný aj "otec sociobiológie" alebo "otec biodiverzity" a medzi biológmi je známy ako najväčší znalec života spoločenstva mravcov. Vo svojej doteraz najfilozofickej knihe sa obracia k ľudským otázkam ako "Odkiaľ pochádzame?", "Prečo existujeme na tejto planéte?" alebo "Kam a prečo kráčame?". Wilson, E. O.: Smysl lidské existence. Evoluce a náš vnitřní konflikt: Wilson, E. O.: Smysl lidské existence. Evoluce a náš vnitřní konflikt. Pre dospelých. Kniha dáva čitateľom nazrieť do ťažko uveriteľného sveta mikróbov, odkrýva tajomstvo vysoko organizovaných spoločenských druhov, zamýšľa sa nad úlohou ... Kupte knihu Smysl lidské existence (Edward Osborne Wilson) s 11 % zľavou za 8.12 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítaj...

INFORMACE

AUTOR
Edward O. Wilson
DIMENZE
10,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt.pdf

POPIS

Edward Osborne Wilson je jedním z nejuznávanějších biologů dneška. Emeritní profesor entomologie na Harvardově univerzitě a držitel dvou Pulitzerových cen za literaturu faktu se těší přezdívkám jako „otec sociobiologie“, či dokonce „otec biodiverzity“. Přestože jej čtenáři znají jako zapáleného humanistu, který nechová velké sympatie k organizovanému náboženství, patří k odpůrcům předního ateisty Richarda Dawkinse. Dlouhá léta s ním i řadou dalších biologů vede spor, který se dotýká nejhlubších tajemství původu lidského druhu, spor o samu podstatu člověka. Ve své nejnovější knize O smyslu lidské existencedává čtenářům nahlédnout do stěží uvěřitelného světa mikrobů, poodkrývá tajemství vysoce organizovaných společenských druhů, jako jsou mravenci, zamýšlí se nad rolí náboženství, a dokonce i nad možnostmi existence života mimo naši planetu. Je to fascinující okno do mysli jednoho z nejvýznamnějších vědců současnosti.

Chcete si přečíst knihu?Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edward O. Wilson. Číst Smysl lidské existence: Evoluce a náš vnitřní konflikt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY