Kniha vějířů

Kniha vějířů - Helena Honcoopová (ed.), | Jesuslecitona.org

...図屛風. Screen (six-panel). Tawaraya Sōtatsu 俵屋宗達 (fl ... Kniha vějířů - Helena Honcoopová, 2016, pevná vazba, český ... ... . ca. 1600-1643). Edo period, Early 17th century. Color, gold, and silver over gold on paper Cena Josefa Jungmanna je ocenění Obce překladatelů za nejlepší překladové dílo publikované v prvním vydání v českém jazyce v oblasti prózy, poezie, dramatu a nebeletristické literatury z oboru humanitních věd v předchozím kalendářním roce. Je pojmenována po jazykovědci Josefu Jungmannovi.Cena je vyhla ... Kniha vějířů - Helena Honcoopová,Joshua Mostow,Makoto ... ... . Je pojmenována po jazykovědci Josefu Jungmannovi.Cena je vyhlašována ke Dni překladatelů 30. září na slavnostním ... Kupte knihu Goodfellas (Martin Scorsese, Nicholas Pileggi) za 17.57 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Kniha Romantické krabičky nabízí další možnosti využití zajímavé techniky zvané Pergamano(c), která je podrobně popsána v publikaci Kouzelné krajky z papíru. Najdete v ní náměty na půvabné malé dárkové krabičky z papírové krajky a také pár nádherných 3D.. Veselá zvířátka z papíru II. ANAGRAM. Z poskládaných harmonik a vějířů vzniknou veselé figurky. Stonožka má radost z návštěvy motýla, duhový had pozoruje s úžasem barevné rybky a ze zralé hrušky vykukují dvě drzé housenky. Kniha vějířů 409 Kč -22 %. Koupit. Lavinia 256 Kč -4 %. Koupit. Books of Earthsea: The Complete Illustrated Edition 885 Kč Koupit. What Will It Take to Make A Woman President? 532 Kč -15 %. Koupit. Dárkový poukaz: Radost zaručena. Darujte poukaz v libovolné hodnot ... Nová kniha, která uvádí novinky ze světa dalekých výhledů v ČR, je opět od autorů úspěšné publikace mapující podobným způsobem 365 rozhleden v ČR do jara 2013. Čtenáři se nyní... Z poskládaných harmonik a vějířů vzniknou veselé figurky. Stonožka má radost z návštěvy motýla, duhový had pozoruje s úžasem barevné rybky a ze zralé hrušky vykukují dvě drzé housenky......

INFORMACE

AUTOR
Helena Honcoopová (ed.),
DIMENZE
10,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha vějířů.pdf

POPIS

Unikátní rukopis sbírky 120 japonských básní ilustrovaných v kartuších ve tvaru vějířů z konce 16. století je nejrozsáhlejším dochovaným originálem žánru tzv. knih vějířů (ógi no sóshi) na světě. V roce 1906 ho přivezl ze své první cesty do Japonska český spisovatel a sběratel Joe Hloucha (1881–1957) a posledních šedesát let je opatrován ve Sbírce orientálního umění Národní galerie v Praze. Básně obsažené v rukopisu přeložila a do japonského literárního i výtvarného kontextu zařadila Helena Honcoopová, bývalá ředitelka Sbírky orientálního umění, ve spolupráci s Joshuou S. Mostowem, světoznámým odborníkem na starou japonskou poezii, a Makoto Yasuharou, japonskou badatelkou z tokijské univerzity Rikkyó.

Chcete si přečíst knihu?Kniha vějířů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Helena Honcoopová (ed.),. Číst Kniha vějířů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY