Pohádka O dvanácti měsíčkách

Pohádka O dvanácti měsíčkách - Hana Zobačová | Jesuslecitona.org

... krásně červená jablíčka. ... To byla naše oblíbená pohádka protože byla ... Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř a Sedmihlásek - O dvanácti ... ... ... O dvanácti měsíčkách Byla jedna matka a ta měla dvě dcery. Jedna byla vlastní - Holena, druhá nevlastní - Maruška. Matka měla radši vlastní dceru, a tak těžce nesla, že Maruška roste do krásy, zatímco její vlastní dcera Holena krásy moc nepobrala. Dvanáct měsíčků (TV film) SK název / Pohádka / Česko, 2012, 97 min Režie: Karel Janák Předloha: Božena Němcová (kniha) Scénář: Karel Janák Kamera: Martin Preiss Hudba: Ondřej ... 12 měsíčků ČR pohádka 2012Celé filmy s českým dabingem :) Celé filmy s ... 12 měsíčků ČR pohádka 2012 - YouTube ... ... 12 měsíčků ČR pohádka 2012Celé filmy s českým dabingem :) Celé filmy s českým dabingem :) Celé filmy s českým dabingem :) cely film, YouTube, slunce seno, komedie, cz dabing. cely ... O dvanácti měsíčkách - Operka v provedení MŠ Housenka 2017 - Duration: 30:34. Housenka MAVEAN 17,379 views. ... POHÁDKA O KOBLÍŽKOVI - Duration: 7:02. Emil Zak 550,136 views. O šípkové Růžence ... 16:00. Ivos Malcharek 1,429,440 views. 16:00. O dvanácti měsíčkách - Operka v provedení MŠ Housenk...

INFORMACE

AUTOR
Hana Zobačová
DIMENZE
10,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádka O dvanácti měsíčkách.pdf

POPIS

Příběh o laskavé a pilné Marušce, kterou macecha a zlá sestra vyženou do zasněžených hor nejprve pro ?alky, poté pro jahody a nakonec pro jablka, je v knize doprovázen velkými ilustracemi, ale také obrázky (tzv. piktogramy), které odrážejí podobu věty, a pomáhají tak pochopit a vnímat větnou stavbu, napomáhají v mluvení i čtení a podporují čtenářské i předčtenářské dovednosti. Každý slovní druh je označen jinou barvou, což usnadňuje orientaci ve větě a přirozeně dětem zpřehledňuje strukturu české věty včetně aktuálního větného členění. A ovšem pomáhá také v porozumění větám a jejich správnému tvoření. Protože příběh pohádky je založen na opakování, umožňuje dětem rychlou orientaci v textu a dopřává jim možnost stavět, číst a rozumět celému příběhu s malým množstvím slov. Děti si tak mohou pohádku přečíst samy nebo díky obrázkům pomáhat ve čtení dospělému. Mohou ji také zpětně snadno interpretovat. Kniha je určena pro děti, jež milují příběhy a rády si čtou. Díky obrázkům lze knihu nabídnout už dvouletým dětem. Předložit ji právě proto ale lze také dětem s poruchou autistického spektra, dětem s dysfázií, dětem, jejichž mateřský jazyk není čeština, či dětem s jiným znevýhodněním, které komplikuje vnímat pohádky a příběhy „klasickým“ způsobem.

Chcete si přečíst knihu?Pohádka O dvanácti měsíčkách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Zobačová. Číst Pohádka O dvanácti měsíčkách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY