Klikař

Klikař - Vu Trung Phung | Jesuslecitona.org

...iem totiž každé zaručí, že pak s . ... Klikař Charlie (2007) - Online, recenze, novinky | FILMTORO ... .. Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší… Klikař Charlie. USA, Kanada, 2007, 96 min . Popis — Všetko to začalo v minulosti, keď parta teenegerov hrala obľúbenú hru s fľašou. Charlie Logan (Dane Cook) mal len desa ... Vyhledávání - Zkouknito - online videa, online TV ... ... . Charlie Logan (Dane Cook) mal len desať rokov a dostal sa do chúlostivej situácie s mladou gothičkou. Pri plnení chlapských povinností sklamal a ona ho prekliala. ČSFD.cz v číslech. Filmů v databázi: 860 778 Herců v databázi: 337 307 Režisérů v databázi: 91 597 Registr. uživatelů: 504 458 Komentářů k filmům: 4 188 315 Filmů se zajímavostmi: 50 317 Filmů s galerií: 212 559 Obsahů filmů: 229 190 Biografií tvůrců: 26 150 Filmových plakátů: 691 301 Filmových videí: 102 478 Klikař. Vraceli jsme se na svoji polovinu hřiště rozehrát po vstřeleném gólu. Po gólu, který jsem dal já. Po mém prvním gólu za Spartu. Rozhlídnul jsem se po tribunách a vtloukal si do hlavy, ať si tenhle výjev zapamatuju. Ať si ho užiju. A jo, i teď mi stačí zavřít oči a vidím to. film Klikař Charlie / Pritiahni si šťastie / Good Luck Chuck (2007) CZ dab. online. Všetko to začalo v minulosti, keď parta teenegerov hrala obľúbenú hru s fľašou. Charlie Logan (Dane Cook) mal len desať r... Zkouknito je portál, kde můžete sledovat online videa, seriály, televize i webkamery z celého světa. Klikař Charlie Když bylo v roce 1985 Chucku Loganovi deset, odmítl na večírku políbit ráznou Anishu, která ho za to proklela. Důsledky nečekaně komplikují jeho život, protože každá dívka, s níž se pomiluje, se s ním rozejde a vzápětí potká životní lásku. Klikař Charlie. 2007 16+ 1 h 41 m Romantické komedie. Po rozchodu s Chuckem se vždycky každá hned zasnoubí. Není proto divu, že s ním ženy brzo začnou randit jen s cílem najít někoho jiného. Hrají: Dane Cook,Jessica Alba,Dan Fogler. Dívejte se, na cokoli chcete, zdarma. Jsem klikař. S trochou zdravého sebeklamu se můžete vytrénovat na č...

INFORMACE

AUTOR
Vu Trung Phung
DIMENZE
11,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Klikař.pdf

POPIS

Patrně nejslavnější román moderní vietnamské literatury, Klikař, je příběhem Zrzka Xuâna, mládence z chudých poměrů, který se nejprve protlouká životem v ulicích Hanoje, ale pak sérií šťastných náhod dosáhne vysokého společenského postavení. Pomůže manželům Civilizovaným s modernizací vietnamské společnosti, uzdraví, a posléze i pomůže sprovodit ze světa jejich bohatého dědečka, vyvolá zájem bohaté vdovy, paní Zástupcové-Velitelové... Nakonec se mu dokonce podaří odvrátit válečný konflikt se Siamem. Živý a zábavný příběh není jen nenáročnou humoreskou, ale i groteskně satirickým popisem hanojských středních tříd z doby francouzské pozdně koloniální správy. Pro svou kritiku společnosti a erotické motivy byl román komunistickým režimem dlouhou dobu zakázán.

Chcete si přečíst knihu?Klikař ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vu Trung Phung. Číst Klikař Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY