Železnicí přes mosty a tunely: Putování po stavebních skvostech železnice

Železnicí přes mosty a tunely: Putování po stavebních skvostech železnice - Josef Schrötter | Jesuslecitona.org

...iny. Ať ... - Železnicí přes hory a doly - Ozubnicové dráhy - Zajímavé železniční mosty a tunely v ČR - Války a mosty - Pozoruhodné mosty a tunely v zahraničí (putování po stavebních skvostech železnice) Putování po stavebních skvostech železnic ... Železnicí přes mosty a tunely (Josef Schrötter, Bohuslav ... ... . 85% 4 4. Hodnotit lze až po přihlášení ... O čem je kniha Železnicí přes mosty a tunely? Železnice nám přinesla nejen revoluci v dopravě osob a zboží, ale také nové architektonické prvky přetvářející ráz krajiny. Ať už šlo například o reprezentativní nádražní budovy ... Železnicí přes mosty a tunely: Putování po stavebních skvostech železnic Železnice nám přinesla nejen revoluci v dopravě osob a zboží, ale také nové architektonické prvky přetvářej ... Železnicí přes mosty a tunely - Putování po stavebních ... ... . Ať už šlo například o reprezentativní nádražní budovy ... Železnicí přes mosty a tunely: Putování po stavebních skvostech železnic Železnice nám přinesla nejen revoluci v dopravě osob a zboží, ale také nové architektonické prvky přetvářející ráz krajiny. Úplný název: Železnicí přes mosty a tunely - Putování po stavebních skvostech železnice. Autor: Josef Schrötter, Bohuslav Fultner. ISBN: 978-80-264-1344-8. Počet stran: 144 (formát 215 x 290 mm) Cpress Železnicí přes mosty a tunely. Putování po stavebních skvostech železnice - Josef Schrötter . Poznejte nejkrásnější stavební prvky železnice - tunely, mosty, viadukty... Železnice nám přinesla nejen revoluci v dopravě osob a zboží, ale také nové architektonické prvky přetvářející ráz krajiny. Kupte knihu Železnicí přes mosty a tunely od Josef Schrötter, Bohuslav Fultner (ilustrácie) na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Podrobný popis produktu Železnicí přes mosty a tunely. Putování po stavebních skvostech železnice Z obsahu : Viadukt, most a propustek, Bez měření to nejde, Mostní stavby, Tunelové stavby, Železnice přes hory a doly, Ozubnicov...

INFORMACE

AUTOR
Josef Schrötter
DIMENZE
6,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Železnicí přes mosty a tunely: Putování po stavebních skvostech železnice.pdf

POPIS

Poznejte nejkrásnější stavební prvky železnice - tunely, mosty, viadukty... Železnice nám přinesla nejen revoluci v dopravě osob a zboží, ale také nové architektonické prvky přetvářející ráz krajiny. Ať už šlo například o reprezentativní nádražní budovy nebo o skutečná mistrovská díla architektů a stavitelů na volné trati v podobě mostů, viaduktů a tunelů. Vydejme se tedy s touto knihou na projížďku těmi nejkrásnějšími železničními tratěmi, přes mosty a tunely, u nás i v zahraničí. Čeká na vás spousta zajímavých informací, nádherné ilustrace a pravá železničářská romantika.

Chcete si přečíst knihu?Železnicí přes mosty a tunely: Putování po stavebních skvostech železnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Schrötter. Číst Železnicí přes mosty a tunely: Putování po stavebních skvostech železnice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY