Flametti aneb O dandysmu chudých

Flametti aneb O dandysmu chudých - Hugo Ball | Jesuslecitona.org

... působil jako pianista a vedoucí varietního souboru ... Kniha: Flametti aneb O dandysmu chudých - Hugo Ball ... ... . Kniha: Flametti aneb O dandysmu chudých Autor: Hugo Ball Hlavní postava Max Flametti, který loví v městské řece načerno ryby, aby nakrmil svůj soubor, podílí se na obchodu s drogami, má opletačky s policií kvůli konkubinátu a bojuje s ... Flametti aneb O dandysmu chudých. Autor: Hugo Ball Vydavateľstvo: RUBATO 2016 EAN: 9788087705490 V částečně autobiografickém románu zpracovává Hugo Ball zkušenosti ze svého pre-dadaistického období, kdy působil jako pianista a vedoucí varietního souboru. Flametti aneb O dandysmu chudých . Hugo Ball; Hugo ... VěK - Z jazyka do jazyka ... . Flametti aneb O dandysmu chudých . Hugo Ball; Hugo Ball . 0,0 . Sledovať autora . Ďalšie formy prózy Romány. Všetky knihy autora . RUBATO, 2016. 3-4 hodiny čítania. Vydavateľstvo RUBATO, 2016. V částečně autobiografickém románu zpracovává Hugo Ball zkušenosti ze svého pre-dadaistického období, kdy působil jako pianista a ... Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Flametti aneb O dandysmu chudých. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Flametti aneb O dandysmu chudých. BALL Hugo. Info: Rubato, 2016 (1.) - brož., 232 str. EAN: 9788087705490 ISBN: 978-80-87705-49- ... Flametti aneb O dandysmu chudých 2016; Útěk z doby 2016; Tenderenda fantasta 2016; Kniha Flametti aneb O dandysmu chudých je v. Přečtených: 4x: Knihotéce: 4x: Chystám se číst: 7x: Nápověda - Podmínky užit ... That same year he completed his semi-autobiographical novel, Flametti, or The Dandyism of the Poor, which would be published two years later. Drawing from his pre-Dada period of struggle and poverty in the vaudeville In 1916, Hugo Ball (1886-1927) cofounded the Cabaret Voltaire in Zurich and penned the "Dada Manifesto," launching what would ... Flametti aneb O dandysmu chudých (Flametti oder Vom Dandysmus der Armen), rubato, Praha 2016 Ball, Hugo Tenderenda fantasta (Tenderenda der Phantast), rubato, Praha 2016 Prohlédněte si v nabídce knihkupectví Kosmas.cz knihy, jejichž autorem je Hugo Ball. Flametti aneb o dandysmu chudých. Hugo Ball. ... Hlavní postava Max Flametti, který loví v městské řece načerno ryby, aby nakrmil svůj soubor, podílí se na obchodu s drogami, má opletačky s policií kvůli konkubiná...

INFORMACE

AUTOR
Hugo Ball
DIMENZE
6,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Flametti aneb O dandysmu chudých.pdf

POPIS

V částečně autobiografickém románu zpracovává Hugo Ball zkušenosti ze svého pre-dadaistického období, kdy působil jako pianista a vedoucí varietního souboru. Hlavní postava Max Flametti, který loví v městské řece načerno ryby, aby nakrmil svůj soubor, podílí se na obchodu s drogami, má opletačky s policií kvůli konkubinátu a bojuje s intrikami vlastních lidí, je jednou z mnoha tragických figur dobové bohémy. Brilantní psychologická studie lidských charakterů se v próze prolíná s portrétem živelného Curychu, jenž se stal podhoubím nového uměleckého směru.

Chcete si přečíst knihu?Flametti aneb O dandysmu chudých ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hugo Ball. Číst Flametti aneb O dandysmu chudých Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY