Džehenem

Džehenem - Dušan Čater | Jesuslecitona.org

...na turskih ... 1 visitor has checked in at džehenem ... Dušan Čater - Wikipedija, prosta enciklopedija ... . Foursquare uses cookies to provide you with an optimal experience, to personalize ads that you may see, and to help advertisers measure the results of their ad campaigns. Džehenem - autor si za název své knihy zvolil turecké slovo pro peklo. V šesti samostatných, a přesto na různý způsob provázaných příbězích ohledává osudy lidí, kteří se rozhodli žít své životy v cizí zemi. Čater, dnes jeden z nejvýznamnějších spisovat ... Džehennem - Wikipedija ... . Čater, dnes jeden z nejvýznamnějších spisovatelů střední gene Džehenem Dok prelazi preko sirat ćuprije duši se određuje prema njenim nagrada ili kazna. Od velike težine grijeha nesretnik će brzo pasti sa ćuprije u ključali katran. Duše koje su dobre i plemenite, te imaju samim time mnogo sevapa, lako će preći sirat ćupriju i stići u dženet. Međutim, ovo vjerovanje nije jedino kod bosanskog ... FK Olimpik - Omladinski pogon. 1,358 likes · 27 talking about this. Zvanična stranica omladinskog pogona F.K Olimpik Sarajevo Sve informacije na: [email protected] +387 60 35 23 287...

INFORMACE

AUTOR
Dušan Čater
DIMENZE
8,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Džehenem.pdf

POPIS

Džehenem – autor si za název své knihy zvolil turecké slovo pro peklo. V šesti samostatných, a přesto na různý způsob provázaných příbězích ohledává osudy lidí, kteří se rozhodli žít své životy v cizí zemi. Čater, dnes jeden z nejvýznamnějších spisovatelů střední generace v regionu bývalé Jugoslávie, sice tyto své přistěhovalce umisťuje na území rodného Slovinska, v rozhovoru o knize ale jedním dechem dodává: „Být cizincem je univerzální pozice, ani u nás to není jiné. Nezamýšlel jsem právě Slovinsko vykreslit jako peklo pro imigranty. Chtěl jsem psát o kontaktu mezi různými kulturami, ale také o dotyku rurálního a urbánního, anebo zjednodušeně řečeno o setkávání mimozemšťanů s pozemšťany.“ Přitažlivost těchto povídek vězí v magii prolnutí univerzálního s jedinečným. Banální témata, která se mohou dotýkat každého z nás, jsou zčistajasna nasvícena z netušeného úhlu a toho umí Dušan Čater bravurně využít.

Chcete si přečíst knihu?Džehenem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dušan Čater. Číst Džehenem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY