Propast času

Propast času - Roman Bureš | Jesuslecitona.org

...argb ... Na Propast času jsem byl hódně zvědavej, protože cestování v čase je moje oblíbené scifi téma ... Kniha: Propast času (Roman Bureš) | Martinus ... . Myslim si, že se Romanu Burešovi povedlo namíchat ten správně bláznivej koktejl. Nejlepší je vždy prvotní setkání "návštěvníků" a jejich vzájemný údiv a nepochopení, které končí buď dosti komicky anebo teče krev :)) Propast času je Čas se zhroutil. Tam, kudy ještě včera vedla dálnice, se dnes prohánějí kališníci na koních, a na místě někdejší moderní megapole stojí antický římský vojenský tábor. Již druhé pokračování série Propast času a Bureš ve svém psaní nijak nepolevuje, ba naopak. I nadále ... Propast času - Roman Bureš - Megaknihy.cz ... . Již druhé pokračování série Propast času a Bureš ve svém psaní nijak nepolevuje, ba naopak. I nadále vymýšlí nové protivníky císařovny Augusty, kdy ani teď nemá na růžích ustláno. Musí soupeřit s imperiálními snahami britského impéria, i s hrozbou valící se z Asie. Propast času Vysokoškolačka Toňa se jednoho rána probudí na chalupě v jižních Čechách a zjistí, že je něco špatně: městečko, které by měla vidět z okna, tam není. Na jeho místě stojí hustý les a silnici, která k němu vedla, utíná nepochopi...

INFORMACE

AUTOR
Roman Bureš
DIMENZE
12,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Propast času.pdf

POPIS

Vysokoškolačka Toňa se jednoho rána probudí na chalupě v jižních Čechách a zjistí, že je něco špatně: městečko, které by měla vidět z okna, tam není. Na jeho místě stojí hustý les a silnici, která k němu vedla, utíná nepochopitelný ostrý řez. Brzy zjistí, že – jakkoli to zní neuvěřitelně – v lese se nachází značně nepřátelský svět 12. století. V Českých Budějovicích, kam se záhy dostane, vládne zase 16. století. Útočící římští legionáři a jednotka německé armády z druhé světové války už jsou opravdu trochu moc... Román pohrávající si s důsledky poruchy časoprostoru je unikátní a vysoce zábavnou četbou, která potěší nejen fanoušky fantastiky.

Chcete si přečíst knihu?Propast času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roman Bureš. Číst Propast času Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY