Řeka, která teče pozpátku

Řeka, která teče pozpátku - Jean-Claude Mourlevat | Jesuslecitona.org

... ceny zboží řeka, která teče pozpátku (978-80-7515-047-9) v nejvyšší kvalitě ... Řeka, která teče pozpátku - Jean-Claude Mourlevat | Knihy ... ... . Řeka teče pozpátku. Podle stejnojmenné knihy Jean-Claude Mourlevata Poetický příběh se zpěvy na pomezí pohádky a fantasy. Malý Tomek se vydává na dobrodružnou cestu za vodou, která dává nesmrtelnost. Podaří se mu překonat všechny nástrahy kouzelných lesů, luk a moří a najít zázračný pramen vody? Odra (německy Oder; slezsky Uodra; polsky Odra; dolnolužickosrbsky Wodra; latinsky ve starověku Viadua, Viadrus, latinsky ve středověku Odera, Oddera) je řeka ve Střední Evropě.Pramení v Česku a teče přes západní Polsko, dále vytváří severní 187 km dlo ... Reka ktera tece pozpatku | Sleviste.cz ... .Pramení v Česku a teče přes západní Polsko, dále vytváří severní 187 km dlouhou hranici mezi Polskem a Německem.. Odra je 854 km dlouhá řeka, z toho 113 km je v Česku, 742 km v Polsku (včetně ... Řeka, která teče po zpátku. Románový příběh dvou osamělých dětí. Tomek má jediného přítele, starého moudrého vesnického písaře, Hannah miluje svého žlutomodře zbarveného ptáčka, jedinou památku na zemřelého otce. Ti dva se nakrátko setkají v Tomkově krámku, kde chce Hannah koupit živou vodu z řeky Kžar. Baobab Řeka, která teče pozpátku (978-80-7515-047-9) Románový příběh dvou osamělých dětí. Tomek má jediného přítele, starého moudrého vesnického písaře, Hannah miluje svého žlutomodře zbarveného ptáčka, jedinou památku na zemřelého otce. Řeka, která teče pozpátku. Jean-Claude Mourlevat. Románový příběh dvou osamělých dětí. Tomek má jediného přítele, starého moudrého vesnického písaře, Hannah miluje svého žlutomodře zbarveného ptáčka, jedinou památku na zemřelého otce. Knihy autora Jean-Claude Mourlevat. Vybírejte z 3 knih v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků....

INFORMACE

AUTOR
Jean-Claude Mourlevat
DIMENZE
12,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Řeka, která teče pozpátku.pdf

POPIS

Románový příběh dvou osamělých dětí. Tomek má jediného přítele, starého moudrého vesnického písaře, Hannah miluje svého žlutomodře zbarveného ptáčka, jedinou památku na zemřelého otce. Ti dva se nakrátko setkají v Tomkově krámku, kde chce Hannah koupit živou vodu z řeky Kžar… Tak začíná Tomkovo hledání řeky Kžar, a hlavně tajemné Hannah, která mu stále uniká. Moderní příběh čerpá z odvěkých zdrojů, ale i z dětské touhy po dobrodružství, mořích, pouštích, přátelství a lásce. Najdou se dvě dospívající děti? A co všechno jejich shledání předcházelo? Jean-Claude Mourlevat, původním povoláním učitel a divadelník, je jedním z nejzajímavějších autorů pro děti a mládež v současné Francii: inspiraci ke svým příběhům často čerpá z pohádkové mytologie, vypráví je však živě a současně.

Chcete si přečíst knihu?Řeka, která teče pozpátku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Claude Mourlevat. Číst Řeka, která teče pozpátku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY