Podoubravínejen na starých pohlednicích

Podoubravínejen na starých pohlednicích - Jaroslav Líbal, | Jesuslecitona.org

...grafiích, z kterých dýchají... České hrady na starých pohlednicích ... Postoloprty na starých pohlednicích - Postelberg auf alten ... ... . 588 likes. České hrady na starých pohlednicích (Czech Castles on Old Postcards) Město Polná na starých pohlednicích a fotografiích, Polná, Czech Republic. 946 likes · 19 talking about this. Polná včera i dnes, zachycená na unikátních starých pohlednicích a fotografiích, z... Starý Písek na pohlednicích. 2,275 likes · 84 talking about this. Krásy starého Pisku na pohlednic ... Vydavatelství BARON - pohlednice, knihy, kalendáře, brožury ... . 2,275 likes · 84 talking about this. Krásy starého Pisku na pohlednicích a fotografiích... Vykoupím staré pohledy, fotografie a dokumenty o Písku do roku 1960. Tel.... Postoloprty na starých pohlednicích - Postelberg auf alten Ansichtskarten. 795 likes. Pro milovníky starých pohlednic a obyvatelé města Postoloprt V rámci 170. výročí železniční trati z Brna do České Třebové vyšla publikace Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích. V Městském muzeu a galerii ve ... Krásky z různých koutů světa na sto let starých pohlednicích | Flickr Náklaďáky a jeřáb v akci: Mariánský sloup se po 101 letech vrátil na Staroměstském náměstí Zpětné zrcátko: S...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Líbal,
DIMENZE
11,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Podoubravínejen na starých pohlednicích.pdf

POPIS

Celobarevná publikace představuje na starých pohlednicích 29 obcí Podoubraví - Hluboká, Krucemburk, Ždírec nad Doubravou + místní části (Nové Ransko, Kohoutov, Benátky, Horní Studenec), Slavětín, Oudoleň, Jitkov, Sobíňov, Branišov, Bílek nad Doubravou, Bezděkov, Libice nad Doubravou, Lány, Nová Ves u Chotěboře, Čachotín, Jilem, Nejepín, Sedletín, Vepříkov, Uhelná Příbram, Maleč, Rušinov, Klokočov, Vísla, Jerišno, Borek, Krabotice, Vilémov, Heřmanice aBěstvina. Historické pohlednice doplňují fotografie, které nabízí čtenáři srovnání minulosti a současnosti.

Chcete si přečíst knihu?Podoubravínejen na starých pohlednicích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Líbal,. Číst Podoubravínejen na starých pohlednicích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY