Dvojčata, 2. rozšířené vydání: Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova

Dvojčata, 2. rozšířené vydání: Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova - Klára Rulíková Vítková | Jesuslecitona.org

...chova a pedagogika > Dvojčata, 2. rozšířené vydání Dvojčata, 2 ... Dvojčata: Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova ... ... . rozšířené vydání Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova Dvojčata, 2. rozšířené vydání: Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova Klára Rulíková Vítková Nakladatel: CPress 2016 dvojčata pěče o děti , jejich zdravý vývoj a výchova autorka: klára rulíková vydal computer press a.s , rok vydání : 2008 rady pro rodiče dětí od narození do 14 let české vydání 176 stran měkká vazba isbn 978-80-251-2113-9 prodejní kod :kz0083 stav knihy je jako nový a cena podle dohody. Péče a výchova. Výchovní rádci. ... Dvojčata, 2. rozšířené ... Dvojčata | Knihy.ABZ.cz ... . Péče a výchova. Výchovní rádci. ... Dvojčata, 2. rozšířené vydání Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova Autor: Klára Rulíková Vítkov ... Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova. Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova. Kontakty Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. ... Dvojčata, 2. rozšířené vydání. Cena s DPH 249,00 Cena bez DPH Všechny informace o produktu Kniha Dvojčata, 2. rozšířené vydání - Klára Rulíková Vítková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dvojčata, 2. rozšířené vydání - Klára Rulíková Vítková. Název: Dvojčata - Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova. Autor: Klára Rulíková. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Partnerské vztahy, rodina; ISBN: 978-80-251-2113-9. EAN: 9788025121139. Objednací kód:- Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúcu popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Systematicky tak rozširuje svoju knižnú ponuku v oblasti - knižky pre najmenších, cestovanie, história a military, hobby, auto-moto, zdravie a životný štýl, príroda a záhrada, umenie a kultúra a technika a veda. Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova ... Datum vydání 20.02.2012 Věk od 15 ... - Podle jakých kritérií a kde vybírat vhodný kočárek, postýlky a další pomůcky vhodné pro dvojčata a trojčata. - Vývoj a výchova dvojčat od narození až po pubertu. Jak řešit školní docházku, zda umístit děti do jedné školy ... Dvojčata: péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova, autor: Klára Ru...

INFORMACE

AUTOR
Klára Rulíková Vítková
DIMENZE
5,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Dvojčata, 2. rozšířené vydání: Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova.pdf

POPIS

Dvojčata se dají zvládnout! V klidu a pohodě. Čekáte dvojčata? Připravte se důkladně na tuto dvojnásobnou radost! Jak nejlépe prožít těhotenství, co očekávat při porodu, možné komplikace. Rady pro výběr pomůcek, jak kojit a krmit dvojčata, vztahy s dalším sourozencem, jak dvojčátka vychovávat v různých věkových etapách (aby byla zachována jejich identita, aby nedošlo k jejich nevhodnému oddělování... ), školní docházka, puberta, mýty o dvojčatech, rady pro babičky a dědečky. Život s trojčaty.

Chcete si přečíst knihu?Dvojčata, 2. rozšířené vydání: Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Rulíková Vítková. Číst Dvojčata, 2. rozšířené vydání: Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY