Tovární města Baťova koncernu: Evropská kapitola globální expanze

Tovární města Baťova koncernu: Evropská kapitola globální expanze - Martin Jemelka, | Jesuslecitona.org

...panze Nové knihy. Tovární města Baťova koncernu ... Martin Jemelka, Ondřej Ševeček - Tovární města Baťova ... ... . Evropská kapitola globální expanze. Praha: Academia, 2016. 910 s. Šťastné zítřky, 24. ISBN 978-80-200-2635-4. Pozvánka + Google Calendar. Martin Jemelka - Ondřej Ševeček: Tovární města Baťova koncernu. Evropská kapitola globální expanze. Literární kavárna Knihkupectví Academia. Baťovy vize a realita Martin Jemelka a Ondřej Ševeček: Tovární města Baťova koncernu: Evropská kapitola globální expanze.Academia, Praha, 2016, 910 s. Ondřej Ševeček (na ... Evropska mesta | Sleviste.cz ... .Academia, Praha, 2016, 910 s. Ondřej Ševeček (nar. 1979) působí jako ředitel Filosofického ústavu AV ČR, ale většina jeho publikační činnosti souvisí s hospodářskými dějinami, a zvláště s firmou Baťa. Evropská kapitola globální expanze. Datum konání: 6. 2. 2017, 17:00 to 19:00. ... Tovární města Baťova koncernu. Evropská kapitola globální expanze. Praha: Academia, 2016. 910 s. Šťastné zítřky, 24. ISBN 978-80-200-2635-4. Pozvánka + Google Calendar. Martin Jemelka - Ondřej Ševeček: Tovární města Baťova koncernu ... Z perspektivy světových hospodářských a sociálních dějin patří výzkum dějin koncernu Baťa k nejzajímavějším tématům české hospodářské a sociální historiografie. Zatímco baťovská architektura a v posledních letech i problematika působení koncernu za druhé světové války patří k frekventovaným tématům českého dějepisectví, komplexní zpracování ... Tovární města Baťova koncernu. Evropská kapitola globální expanze. ... projekt stručně představen a v diskusi s autory reflektovány jeho výsledky sumarizované v nedávno vydané knize Tovární města Baťova koncernu (Academia, Praha 2016). Středoevropské aktivity Baťova koncernu za druhé světové války. Tovární města Baťova koncernu - Evropská kapitola globální expanze - Martin Jemelka, Ondřej Ševeček Z perspektivy světových hospodářských a sociálních dějin patří výzkum dějin koncernu Baťa k nejzajímavějším tématům české hospodářské a sociální historiografie. Monday, 6. February 2017 « Prev; Next » All day Academia Tovární města Baťova koncernu - Jemelka Martin, Ševeček Ondřej, Z perspektivy světových hospodářských...

INFORMACE

AUTOR
Martin Jemelka,
DIMENZE
8,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Tovární města Baťova koncernu: Evropská kapitola globální expanze.pdf

POPIS

Z perspektivy světových hospodářských a sociálních dějin patří výzkum dějin koncernu Baťa k nejzajímavějším tématům české hospodářské a sociální historiografie. Zatímco baťovská architektura a v posledních letech i problematika působení koncernu za druhé světové války patří k frekventovaným tématům českého dějepisectví, komplexní zpracování významné etapy koncernových dějin, jakou byla expanze společnosti formou zakládání zahraničních výrobních společností a satelitních továrních sídlišť v době velké hospodářské krize, dosud čekala na své zpracování. Předkládaná monografie tak poprvé uceleně sleduje ekonomickou, a především sociální dimenzi baťovského podnikání v době jeho vrcholné zahraniční expanze.

Chcete si přečíst knihu?Tovární města Baťova koncernu: Evropská kapitola globální expanze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Jemelka,. Číst Tovární města Baťova koncernu: Evropská kapitola globální expanze Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY