Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů

Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů - Samuel Vokurka, | Jesuslecitona.org

... a trávicího traktu onkologických pacient ... Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických ... ... ... Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů. Samuel Vokurka. Monografie doplněná barevnými ilustracemi a fotografiemi je primárně zaměřená na přehledné zpracování základních komplikací a postižení v oblasti dutiny ústní s přesahem do dalších etáží gastrointestinálního traktu... Kupte knihu Postižení dutiny ústní onkologických pacientů (Samuel Vokurka a kolektív) s 24 % slevou za 391 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si ... Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Kniha Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů (Samuel Vokurka) - medicínske knihy pre lekárov kúpite na medicinskaliteratura.sk Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů Samuel Vokurka a kol., Current media, s. r. o., Praha, 2016, ISBN: 978-80-88129-13-4, 250 stran Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů / Hlavní autor: Vokurka, Samuel, 1972- Vydáno: ([2016]) Péče o dutinu ústní u onkologických pacientů / Hlavní autor: Vokurka, Samuel, 1972- Vydáno: ([2015]) Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů Autor: Samuel Vokurka ; kol. Je určena především pro zdravotníky v oboru onkologie a hematoonkologie. Kniha Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů(Samuel Vokurka; kolektiv autorů) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů. Kdo napsal knihu Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů? Autorem je Samuel Vokurka, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů ISBN: 978-80-88129-13-4. Autor: Samuel Vokurka a kolektiv. Cena: 480,00 Kč S DPH. Cena po slevě: 336,00 Kč S DPH (sleva 30%) Anotace Postižení dutiny ústní a trá...

INFORMACE

AUTOR
Samuel Vokurka,
DIMENZE
3,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů.pdf

POPIS

Monografie doplněná barevnými ilustracemi a fotografiemi je primárně zaměřená na přehledné zpracování základních komplikací a postižení v oblasti dutiny ústní s přesahem do dalších etáží gastrointestinálního traktu onkologicky léčených pacientů a je určena především pro zdravotníky v oboru onkologie a hematoonkologie. V úvodu seznamuje s fyziologickým stavem dutiny ústní a zažívacího traktu, popisuje anatomii, histologii a funkčnost, mikrobiologické osídlení dutiny ústní, možnosti klinických, zobrazovacích a endoskopických vyšetřovacích metod v oblasti dutiny ústní a dalších orgánů zažívacího traktu. V jednotlivých kapitolách jsou samostatně zpracovány specifické stavy poškození dutiny ústní, ke kterým dochází následkem onkologické léčby (toxická mukozitida, poradiační mukozitida), vlivem infekcí, traumat, interních onemocnění a nádorových postižení, zpracována je také problematika ostonekrózy čelistí. Navazují kapitoly věnované postižením jícnu, komplikacím gastrointestinálního traktu po radioterapii a systémové onkologické léčbě, po chirurgických resekcích, věnován je prostor problematice nevolnosti a zvracení, průjmů, obstipace a výživy. Monografie je doplněna o slovníček pojmů, seznam zkratek, literatury.

Chcete si přečíst knihu?Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Samuel Vokurka,. Číst Postižení dutiny ústní a trávicího traktu onkologických pacientů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY