Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla

Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla - Jaroslava Pechová | Jesuslecitona.org

... v mnoha zemích ... Kupte knihu Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla (Jaroslava Pechová, Arnošt Lustig) v ověřeném obchodě ... Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla - Jaroslava ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla Autor: Pechová, Jaroslava Nakladatel: Nová tiskárna Pelhřimov EAN: 9788086274867 ISBN: 978-80-86274-86-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 160 stran, česky Rozměry: 15,5 × 21,7 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání) Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla je vyznáním kraji mého dětství. Především je však vyznáním velkému ... Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla - Jaroslava ... ... . vydání) Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla je vyznáním kraji mého dětství. Především je však vyznáním velkému člověku Otu Pavlovi. Byl básníkem píšící prózu. Byl spisovatelem, který - tak jako mně - vstoupil do života nekonečné řadě čtenářů a posléze i filmových diváků a posluchačů v mnoha zemích ... Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla je vyznáním kraji mého dětství. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu ...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Pechová
DIMENZE
7,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla.pdf

POPIS

Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla je vyznáním kraji mého dětství. Především je však vyznáním velkému člověku Otu Pavlovi. Byl básníkem píšícím prózou. Byl spisovatelem, který – tak jako mně – vstoupil do života nekonečné řadě čtenářů a posléze i filmových diváků a posluchačů v mnoha zemích světa. Ve své knize jsem použila úryvky z korespondence a Pavlovy tvorby, neboť poodhalují jeho křehkou a poetickou duši. Mým přáním je, aby tato kniha vzbudila ve čtenářích touhu stále se navracet k Pavlovým knihám, aby v nich probudila i chuť podívat se do líbezného kraje pod hradem Křivoklátem, jímž se vine jako dlouhá mnohobarevná stuha tajemná řeka Berounka Kniha s fotografiemi Milana Richtermoce a doslovem Arnošta Lustiga.

Chcete si přečíst knihu?Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Pechová. Číst Zpáteční lístek do posledního ráje Oty Pavla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY