Swamp Thing - Bažináč 1

Swamp Thing - Bažináč 1 - Alan Moore | Jesuslecitona.org

...Abby záhy zjistí, skrývají mystická a hrůzostrašná tajemství ... Swamp Thing Vol 1 | DC Database | Fandom ... . Když se z temného močálu vynoří záhadná nestvůra, Abby ... (Swamp Thing) Seriál "Bažináč" sleduje dr. Abby Arcaneovou, která v louisianském městečku zkoumá smrtící virus pocházející z bažin. Když se však z temného močálu vynoří záhadná nestvůra, Abby stane tváří v tvář nočním můrám nadpřirozeného světa. Komiksové akční hororové drama USA (2019). Hrají: Crystal Reed ... Watch all Episodes of Swamp Thing (2019) on Flixtor.to ... . Komiksové akční hororové drama USA (2019). Hrají: Crystal Reedová, Virginia Madsenová ... Hledáte Swamp Thing - Bažináč 1 od Alan Moore? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Seriál "Bažináč" sleduje dr. Abby Arcaneovou, která v louisianském městečku zkoumá smrtící virus pocházející z bažin. Když se však z temného močálu vynoří záhadná nestvůra, Abby stane tváří v tvář nočním můrám nadpřirozeného světa. ... Návrat muže z bažin (1989) Return of the Swamp Thing Žánr: ......

INFORMACE

AUTOR
Alan Moore
DIMENZE
8,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Swamp Thing - Bažináč 1.pdf

POPIS

V letech 1983–1987 mladý britský scenárista jménem Alan Moore zmodernizoval americký komiks. Jeho přelomové pojetí Bažináče nastavilo nové standardy pro grafické vyprávění a vyvolalo v komiksovém médiu malou revoluci. Navázal na rámec gotického hororu svých předchůdců a umocnil jej intuitivním stylem vyprávění a bezprecedentní hloubkou postav. Moorovu vizi pak realizovali znepokojivě krásnou kresbou takoví spolupracovníci jako Stephen Bissette, John Totleben, Dan Day a Rick Veitch. Výsledkem je mistrovské dílo odolávající zubu času. V tomto prvním ze šesti dílů Moorovy Ságy o Bažináčovi jsou sebrány sešity 20–28. Svazek obsahuje rovněž předmluvu známého hororového autora Ramseyho Campbella a úvod od spolutvůrce a redaktora původní série Lena Weina.

Chcete si přečíst knihu?Swamp Thing - Bažináč 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Moore. Číst Swamp Thing - Bažináč 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY