Bezpečná vzdálenost

Bezpečná vzdálenost - Jindřich Tošner | Jesuslecitona.org

...ským pilotem kamionu na Dakaru Martin Macík Jr ... Martin Macík Jr. - RESPECT ROAD | Bezpečná vzdálenost ... ... . ... Bezpečná vzdálenost není důležitá jen před sebou, ale také po obou vašich stranách. Ta se však neurčuje v sekundách. Máme tím na mysli například odstup od u kraje jedoucích cyklistů. Nezapomeňte, že jejich jízda je vždy mimo vaši kontrolu a můžou kdykoli z kola spadnout nebo náhle vybočit. Proto od nich při ... Bezpečná vzdálenost může být zkrácená podle podmínek uvedených v české technické normě uvedené v příloze č. 1 část 8. Vybraná ustanovení novel Čl. II ... Bezpečná vzdálenost - YouTube ... . 1 část 8. Vybraná ustanovení novel Čl. III vyhlášky č. 268/2011 Sb. Přechodná ustanovení 1. V garáži, jejíž stavba byla zahájena nebo jejíž užívání bylo započato přede dnem nabytí účinnosti ... Bezpečná vzdálenost je velice nejasný pojem. Policie má proto dostat do ruky přesný návod, jak nedodržení bezpečné vzdálenosti pokutovat. Ani odborníci se však neshodují v metodě, jak ji může každý změřit....

INFORMACE

AUTOR
Jindřich Tošner
DIMENZE
3,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezpečná vzdálenost.pdf

POPIS

Kdo neví co je láska, nezná pravdu. Krize partnerských vztahů má základ v egoismu, obav z „přiblížení“ k druhému, k vlastnímu odhalení. Básnická sbírka má příběh, který čtenáře nutí přečíst knížku jedním dechem. Předešlá sbírka Láskolamy byla zdramatizovaná a dočkala se více, než 15 úspěšných repríz. V Bezpečné vzdálenosti vyslovuje autor za nás pocity při řešení partnerských vztahů, které jsme si netroufli říci nahlas. Doc. MUDr. Jindřich Tošner, CSc. známá osobnost České gynekologické a porodnické spolčenosti, je autorem úspěšných knih: Láskolamy, Místo dotyku, Noční vizita a Nic se nestalo.

Chcete si přečíst knihu?Bezpečná vzdálenost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřich Tošner. Číst Bezpečná vzdálenost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY